+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Прес-центр

Власникам квартир і приватних будинків, які зважуються на перевтілення своїх осель, надається величезний вибір варіантів його оформлення.

Детальніше >

Купівля житла – завдання нервове, складне і пов'язане з безліччю ризиків, якщо не поставитися відповідально до вибору апартаментів. Це найперший і вирішальний етап, на якому перед людиною постає питання, що придбати: вторинне або первинне житло?

Детальніше >

Придбання квартири в розстрочку – поширена послуга на ринку житла, що будується, яка має низку переваг для обох сторін: забудовника і клієнта. Першим вдається охопити широку публіку потенційних покупців, а другі можуть придбати житло на вигідних умовах з фінансової точки зору.

Детальніше >

Купівля квартири - хвилюючий і відповідальний момент в житті кожної людини. Але як зробити правильний вибір? Адже ринок нерухомості пропонує безліч варіантів: від маленьких тісних квартир в старій пятиповерхівці до просторого і комфортного житла в новому будинку.

Детальніше >

Купуючи квартиру в новобудові, люди сподіваються отримати житло з повним комплексом зручностей. Саме такі житлові комплекси зводить у місті Чернівці досвідчений забудовник «Сузіря». Так, останній проект компанії - ЖК "Престижний", характеризується європейськими стандартами будівництва, енергозберігаючими технологіями, продуманою архітектурою і дизайном. Він розташований в центрі міста – в районі з прекрасною інфраструктурою, і має доглянуту територію навколо з дитячими і спортивними майданчиками, ландшафтним дизайном та великим підземним паркінгом.

Детальніше >

Мати своє затишне гніздечко мріє кожна людина, яка піклується про благополуччя свого майбутнього. Про це добре знає досвідчений і надійний забудовник – компанія «Сузіря», на рахунку якої далеко не один успішно реалізований проект. Особливо виділяється серед них ЖК "престижний", дізнатися більше про який можна за посиланням: https://suzirya-ltd.com/.

Детальніше >

Купівля власного житла – важливий і відповідальний крок. Одним з найкращих варіантів є купити квартиру в новобудові, так як саме в цьому випадку людина може отримати нову нерухомість сучасного планування.

Детальніше >

На сучасному ринку покупка квартири в новобудові стає все більш популярною. Багато споживачів вибирають житло саме в нових будинках, так як воно відрізняється більш сучасним плануванням, новими комунікаціями, впровадженням інноваційних технологій.

Детальніше >

Придбати комфортабельні квартири в ЖК «Престижний» запрошує досвідчений забудовник – компанія «Сузір'я». Зручне планування, сучасні технології, продуманий дизайн, прекрасна інфраструктура і обєктивна вартість з можливістю взяти розстрочку. Вибирайте вподобаний варіант і насолоджуйтеся домашнім затишком!  

Детальніше >

Сучасні люди дуже цінують свій час, намагаючись використовувати його з максимальною користю. Але, на жаль, існують моменти, на які нам складно вплинути або які від нас не залежать. До таких ситуацій можна віднести нескінченне очікування транспорту і довгий шлях з пересадками на роботу, навчання і т. д. Вирішити цю проблему допоможе будівельна компанія «Сузір'я», яка займається зведенням комфортабельного житла європейського рівня в районах із прекрасною транспортною розвязкою.

Детальніше >

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber