(050)  374-00-74,(0372)  950-960
(050)  978-51-00 (Viber)
вул.Героїв Майдану 186Б ( вул.Червоноармійська )

Прес-центр

Поряд з нерухомістю бюджетного сегмента в Чернівцях високим попитом користуються квартири преміального класу, що мають масу переваг.

Детальніше >

На ринку нерухомості, переважно, представлено вторинне житло в Чернівцях, яке має масу недоліків незалежно від внутрішнього стану квартири. Серед неприємних моментів - застарілі інженерні комунікації в будинку, недостатня для сучасного життя потужність електричної мережі, малий залишковий ресурс будівлі в цілому.

Детальніше >

Житло преміального класу в Чернівцях, переважно, представлено варіантами вторинного ринку. Будівельна компанія «Сузір'я» пропонує квартири даного рівня в новобудовах.

Детальніше >

Будівельна компанія «Сузір'я» пропонує якісне житло в Чернівцях, яке повністю відповідає вимогам сучасного споживача. Новобудови компанії мають житловий фонд різної площі, з продуманим і зручним плануванням.

Детальніше >

Компанією «Сузір'я» розпочато будівництво елітного будинку в місті Чернівці, розташованого на вулиці Героїв Майдану 186-В, що на перетині з проспектом Незалежності.

Детальніше >

Компанія «Сузір'я» пропонує квартири в елітному будинку власної будівлі.

Детальніше >

Нерухомість в усі часи була відмінним способом інвестицій, який приносить регулярний прибуток з мінімальною амортизацією. Щоб отримати максимальний ефект від вкладень розумно вкладати кошти в нерухомість туристичних центрів України, що розвиваються.

Детальніше >

Купівля квартири в новому будинку є святковою подією, яку в різних країнах і регіонах відзначають по-різному. Крім того, існує маса забобонів, дотримуючись яких, новосілля необхідно супроводжувати певним обрядом.

Детальніше >

Плануючи придбати квартиру, кожна людина шукає оптимальний варіант за вартістю, квадратурою, розташуванням об'єкта і багатьом іншим критеріям. У більшості випадків співвідношення ціни до кількості квадратних метрів є визначальним фактором.

Детальніше >

Безпосередня близькість до житла торгових об'єктів істотно підсилює комфорт проживання. Якщо поруч з квартирою розташований цілий торговий центр, то якість життя істотно поліпшується.

Детальніше >

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин, першим дізнаватися про акції та цікаві пропозиції, стежити за ходом будівництва? Просто підпишіться на нашу розсилку.