+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

На сучасному ринку покупка квартири в новобудові стає все більш популярною. Багато споживачів вибирають житло саме в нових будинках, так як воно відрізняється більш сучасним плануванням, новими комунікаціями, впровадженням інноваційних технологій.

Щоб купити квартиру в новобудові, споживачеві доводиться зробити дуже великі грошові вкладення. Так, на даному ринку нерухомість може мати досить високі ціни. І це не дивно, адже вона є новою і побудована за сучасними європейськими стандартами. Також в будинку впроваджені система охорони і підключені всі сучасні комунікації. Але, щоб зробити свою нерухомість доступною для кожного, багато забудовників пропонують можливість оформлення безвідсоткового кредиту.

Особливості покупки житла в розстрочку

Будівельна компанія "Сузіря" пропонує своїм клієнтам можливість оформлення безвідсоткового кредиту на покупку житла. Ми представляємо сучасні квартири в ЖК "Престижний" в Чернівцях. Це сучасний житловий комплекс, розташований в екологічно чистому районі міста.

Біля нього знаходяться парк, школа та дитячі садки. Є також торгові центри, магазини, аптеки, розважальні заклади, передбачена хороша транспортна розвязка. Самі квартири комплексу відрізняються вдалим плануванням, адже вони просторі і затишні.

Кожен покупець може оформити безвідсотковий кредит на покупку квартири, який має свої переваги.

  • Ви не переплачуєте. На такий вид покупки не нараховуються відсотки. По суті, ви берете нерухомість в розстрочку саме від забудовника.

  • Ви можете вкласти гроші в ремонт. Тепер не потрібно вкладати всі гроші до останньої копійки в покупку. Оформивши кредит, ви зможете частину коштів залишити для облаштування свого гніздечка.

  • Ви зможете швидше здійснити свою мрію. Не потрібно чекати і сподіватися на те, що ви зможете зібрати необхідну суму. Оформивши кредит, ви наближаєтеся до мрії і отримуєте ідеальне житло.

Як взяти кредит для покупки квартири?

Купити квартиру в Чернівцях в новобудові забудовник "Сузіря" пропонує за найвигіднішими умовами. Ви можете звернутися до нас на сайті компанії і дізнатися про умови оформлення кредиту. Також ви отримаєте повноцінні консультації і зможете підібрати ідеальний для себе варіант житла.

За допомогою оформлення кредиту нерухомість в м. Чернівці стає ще доступнішою. Ваша ідеальна квартира в ЖК "Престижний" стане тією мрією, яку ви зможете втілити.

 
Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber