+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
Унікальне дизайнерське рішення під ключ
Ми створимо інтер'єр від опрацювання дизайнерського проекту до його реалізації
Ремонт вашої квартири під ключ

Ми спроектуємо топовий дизайн інтер'єру для вашого комфортного життя і візьмемо на себе всі турботи по проведенню ремонтних робіт. Ми заощадимо ваші сили і нерви, адже вам не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібних матеріалів, контролювати роботу майстрів, замовляти і доставляти сантехніку та інші громіздкі предмети.

Перетворення голих стін в затишне житло вашої мрії спільно з нами стане легким і приємним процесом. Наш консультант по дизайну, виконуючи функції художника і психолога, врахує всі ваші побажання і особливості способу життя, щоб створити кращий варіант інтер'єру. На кожному етапі роботи наш фахівець з організаційних питань здійснює технагляд і задіює майстрів, які завдяки злагодженій командній роботі можуть реалізувати навіть найскладніші проекти, створюючи кращий результат для наших замовників.

 • Розробка проекту
 • Підбір матеріалів
 • Підрахунок робіт
 • Закупівля і доставка матеріалів
Етапи Ремонту
 • Попереднє спілкування з клієнтом,
  виїзд дизайнера на об'єкт.
 • Розробка технічного завдання.
 • Узгодження основних моментів (вибір стилю, шпалер і фотошпалер, декору, меблів; оснащення кухні, ванни і туалетної).
 • Розробка дизайн-проекту.
 • Вибір і закупівля будівельних матеріалів.
 • Реалізація ремонту "під ключ".
Наші роботи
Відгуки клієнтів
Купили квартиру в новобудові і вирішили звернутися до дизайнера з приводу дизайнерського ремонту «під ключ». І не прогадали з вибором фахівців. Тепер живемо в затишній красивій квартирі, завдяки командній роботі майстрів, які на "відмінно" впоралися з поставленим завданням. Роботи були завершені в обумовлені терміни і з гарною якістю.
Купили квартиру від забудовника і вирішили не витрачати час і нерви на ремонт своїми силами і скористалися послугою - "ремонт під ключ". В результаті отримали готову до переїзду квартиру. За якістю робіт претензій немає. Запропонований дизайн нам теж припав до душі.
Величезна подяка фахівцям своєї справи за реалізацію ремонту нашої квартири. Професійно складений кошторис допоміг нам вкластися у виділену нами суму на ремонт. При оптимальних витратах ми змогли реалізувати всі задумані ідеї.
Реалізуйте ремонт своєї мрії вже зараз!
Зв'яжіться з нами:
Фахівець з організаційних питань Георгій:
+38 (097) 647 47 92 +38 (050) 593 11 98
Консультант з дизайнерського рішення Олександра:
+38 (050) 552 43 78