+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
   

Сучасна нерухомість в Чернівцях без посередників

Відсутність власної квартири є великою проблемою для кожної молодої сім'ї, але коли у людей з'являється можливість придбання житла, то виявляється, що це завдання непросте. Виникає багато питань, щодо того, якому з районів міста віддати перевагу, це повинна бути новобудова або вторинне житло, поверх, кількість кімнат та інші, менш значні проблеми.

Зі свого боку компанія «Сузір'я» пропонує нерухомість в Чернівцях без посередників в елітному ЖК «Сучасний проспект», де можна вибрати 1,2 і 3-х кімнатні квартири, що відповідають сучасним європейським стандартам. Якість самих квартир є ключовим мотивом на користь того, що варто купувати нерухомість без посередників від компанії-забудовника «Сузір'я». В нашій команді працюють виключно професіонали своєї справи, ми використовуємо новітні технології будівництва, натуральні якісні матеріали, тому маємо можливість рекомендувати нерухомість в місті Чернівці, яка задовольнити бажання найвимогливіших покупців.

ЖК «Сучасний проспект» - це:

  • світла простора квартира;
  • зручне розташування будинку в одному з комфортних для життя районів міста;
  • розвинена інфраструктура і хороша транспортна розв'язка;
  • упорядкована прибудинкова територія.

Пропонуючи нерухомість в Чернівцях, компанія «Сузір'я» прекрасно розуміє, що не у всіх знайдеться відразу вся необхідна сума, тому ми пропонуємо квартири в розстрочку на етапі будівництва. Це дає також покупцеві можливість вибору поверховості, квадратури і планування свого майбутнього сімейного гніздечка.

На ринку нерухомості ми працюємо не перший рік, тому чітко знаємо основні вимоги покупців, їх переваги, бажання, і всіляко намагаємося враховувати їх при будівництві кожного нового ЖК. Що стосується конкретно ЖК «Сучасний проспект», то вже багато квартир розкуплені, але ще є цікаві варіанти, один з яких може стати саме вашим.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber