+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Купівля власного житла – важливий і відповідальний крок. Одним з найкращих варіантів є купити квартиру в новобудові, так як саме в цьому випадку людина може отримати нову нерухомість сучасного планування.

Новобудови приваблюють споживачів, адже вони мають багато переваг. Сучасні квартири обладнані новітніми комунікаціями, мають велику площу. Також передбачена можливість індивідуального планування. Забудовник "Сузіря" пропонує квартири в своєму ЖК "Престижний", який відрізняється вдалим розташуванням і високим рівнем безпеки.

З чого почати покупку квартири?

Які квартири вибрати, щоб можна було в них жити з комфортом і хотіти повертатися туди кожен день? Найкраще купувати нове житло, яке ви можете обладнати на свій розсуд. Крім того, воно порадує новим плануванням, а також наявністю всіх необхідних комунікацій.

Як правильно обрати житло, щоб не прогадати?

  • Купуйте у перевірених забудовників. Саме вони гарантують якість майбутнього житла, його безпеку і комфорт. В Чернівцях компанія "Сузіря" пропонує сучасні квартири в ЖК "Престижний", який розташований в екологічному районі міста, має розвинену інфраструктуру і чудово підходить для сімей з дітьми або тих, хто любить комфорт.

  • Враховуйте всі параметри. Відразу визначитеся, на якому поверсі повинна бути квартира, скільки кімнат ви хочете. Важливою є і планування квартир. Так, забудовник пропонує можливість індивідуального планування, що дозволить вам створити житло своєї мрії.

  • Комфортабельність. Враховуйте, в якому будинку знаходиться майбутнє житло. Чи є ліфт, чи охороняється територія, як далеко знаходиться інфраструктура? Все це дуже важливо для вашого комфортного проживання.

Важливою є і вартість житла. Будівельна компанія "Сузіря" пропонує можливість оформлення безвідсоткового кредиту, завдяки чому ви зможете не відкладати покупку на потім.

Як зробити покупку?

Якщо вам сподобалися новобудови в м. Чернівці і ви вже визначилися з квартирою, тоді залишилося тільки оформити покупку. Для цього слід звернутися до забудовника і дізнатися найменші нюанси з приводу майбутнього житла. Так, обовязково уточніть, які комунікації проведені, коли будинок буде зданий і багато іншого.

Купівля нової квартири передбачає підписання договору із забудовником, після чого вноситься застава, частина суми або вся сума. Після цього ви стаєте власником житла своєї мрії і можете планувати ремонт.

 
Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber