+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Мати своє затишне гніздечко мріє кожна людина, яка піклується про благополуччя свого майбутнього. Про це добре знає досвідчений і надійний забудовник – компанія «Сузіря», на рахунку якої далеко не один успішно реалізований проект. Особливо виділяється серед них ЖК "престижний", дізнатися більше про який можна за посиланням: https://suzirya-ltd.com/.

Цей комплекс зводиться в центрі міста Чернівці – в тихому зеленому районі, де відсутнє активне нічне життя. Він складається з двох будівель, в яких знаходяться різнопланові комфортабельні квартири – на 1, 2, 3, 4 і 5 кімнат. Також варто відзначити, що місцевість відрізняється прекрасною інфраструктурою, а територія навколо споруди викликає захоплення яскравим ландшафтним дизайном, дитячими і спортивними майданчиками, гостьовим паркінгом та продуманою системою безпеки.

Переваги житлового комплексу

На сайті ви зможете детально розглянути будову і оцінити її переваги, серед яких варто виділити наступні:

  •         сучасні технології будівництва;
  •         енергоефективні матеріали;
  •         вишукану архітектуру і дизайн;
  •         індивідуальну систему опалення;
  •         продуману систему безпеки;
  •         можливість здійснити перепланування;
  •         транспортну розвязку в 3-х хвилинах і т. д.

Також вас порадує інфраструктура, адже дуже зручно мати поблизу будинку чудові паркові зони, піцерію, дитячий садок, аптеки, кінотеатр, торгові центри і т. д. Тому приймайте рішення купити житло в новобудові і підписуйте договір з будівельною компанією, адже здача обєкта в експлуатацію планується вже в 2021 році.

Європейське житло – забезпечте своє майбутнє!

Придбати нерухомість в Чернівцях, в одному з найкрасивіших і комфортабельних мікрорайонів міста, запрошує компанія «Сузіря». Успішне планування квартир, інноваційний підхід до будівництва, обєктивна вартість, різні види оплати, розстрочка. Купуйте комфортні квартири в ЖК «Престижний» і радуйте своїх близьких європейським житлом, у якому ви зможете пережити найщасливіші моменти життя!

 
Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber