+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Купуючи квартиру в новобудові, люди сподіваються отримати житло з повним комплексом зручностей. Саме такі житлові комплекси зводить у місті Чернівці досвідчений забудовник «Сузіря». Так, останній проект компанії - ЖК "Престижний", характеризується європейськими стандартами будівництва, енергозберігаючими технологіями, продуманою архітектурою і дизайном. Він розташований в центрі міста – в районі з прекрасною інфраструктурою, і має доглянуту територію навколо з дитячими і спортивними майданчиками, ландшафтним дизайном та великим підземним паркінгом.

Більше дізнатися про даний проект в м. Чернівці можна на онлайн-ресурсі забудовника. На сайті розміщена вся необхідна інформація про планування квартир, особливості будівництва та умов придбання. Також ви можете більш уважно розглянути фото і відео комплексу як всередині, так і зовні.

Зручності для мешканців і гостей

У ЖК «Престижний» можна не тільки комфортно проживати, але і приймати гостей. Так, новобудова з підземним паркінгом і гостьовим наземним здатна розмістити додатковий автотранспорт і здивувати продуманим плануванням, системою охорони та іншими зручностями і особливостями.

Майбутні власники квартир можуть відзначити кілька переваг комплексу:

  •         прекрасну інфраструктуру;
  •         енергоефективні технології;
  •         індивідуальне опалення та лічильники;
  •         можливість змінити планування.

Здача в 2021 році, тому поспішіть прийняти правильне рішення і заздалегідь потурбуватися про майбутню покупку. Якщо залишаться питання – можете звернутися за додатковими розясненнями до консультантів сайту. Вони радо розкажуть про проект і допоможуть визначитися з вибором, виходячи з ваших питань і можливостей.

Оформляйте договір на квартиру!

Купити квартиру в новобудові, побудовану за європейськими стандартами з урахуванням всіх актуальних інновацій, запрошує компанія-забудовник "Сузіря". Вигідні умови покупки і оплати, розстрочка по бажанню клієнта. Приймайте рішення і підписуйте договір, який забезпечить вам комфортне життя в одному з найкрасивіших житлових комплексів Чернівців з двома чудовими паркінгами!

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber