+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Купівля квартири - хвилюючий і відповідальний момент в житті кожної людини. Але як зробити правильний вибір? Адже ринок нерухомості пропонує безліч варіантів: від маленьких тісних квартир в старій пятиповерхівці до просторого і комфортного житла в новому будинку.

Ми в будівельній компанії "Сузіря" впевнені, що купити квартиру в новобудові від надійного забудовника — означає отримати набагато більше переваг і впевненості у своєму майбутньому. Житловий комплекс "Престижний" - саме такий варіант. У нас ви можете в будь-який момент купити житло в новому будинку.

Квартира мрії в красивому і сучасному будинку ЖК "Престижний"

ЖК "Престижний" дозволить вам відчути всі достоїнства життя в новому будинку. Завдяки використанню сучасних технологій будівництва, ми змогли створити комфортний новий будинок, який задовольнить бажання будь-якого жителя. Наприклад, в кожній квартирі передбачені:

  • Індивідуальне опалення для підтримки тепла в різні пори року;
  • Лічильники для комунікацій для збереження сімейного бюджету;
  • Встановлення енергоефективних вікон та балконних дверей.

На цьому переваги житла в ЖК "Престижний" не закінчуються. Ми подбали не тільки про комфортабельність всередині, але і зовні комплексу. Адже на території також буде розташований зручний дитячий майданчик. Тут ваші малюки зможуть грати в повній безпеці. Крім цього, компанія "Сузіря" забезпечила вищий рівень благоустрою житлового комплексу "Престижний". Також, більше не доведеться переживати про збереження машини. Адже ми передбачили наявність підземної та гостьової стоянок. Розташування в зручному районі дозволить з легкістю дістатися в будь-яку точку міста. А розвинена інфраструктура підвищить почуття задоволеності життям наших жителів.

Європейські стандарти житлового комплексу

Відповідальний підхід до проектування та будівництва, відповідність всім європейським стандартам якості та безпеки робить ЖК "Престижний" однією з кращих новобудов в Чернівцях. Під час будівництва ми використовуємо не тільки інноваційні технології, але і сейсмостійкі матеріали високої якості. Це робить житловий комплекс "Престижний" ще більш захищеним від зовнішніх впливів.

Дотримання термінів здачі проекту - один з найважливіших європейських стандартів у сфері будівництва. Компанія "Сузіря" завжди здає будинки в строк, заслуживши довіру покупців.

Компанія "Сузір’я" досвідчений і надійний забудовник: довіряйте професіоналам

На українському ринку нерухомості наша компанія має репутацію перевіреного і професійного забудовника. Ми використовуємо тільки сучасне обладнання. Також, наш штат складається з цілої команди висококваліфікованих працівників. Проектувальники, інженери, будівельники — всі вони фахівці у своїй сфері. Саме це допомагає будувати якісні квартири для жителів м. Чернівці.

Крім цього, ми пропонуємо своїм клієнтам і інші послуги. Одна з них — продаж квартир бізнес та економ класу в Чернівцях. Більш того, ми пропонуємо придбати квартиру:

  • з високою якістю внутрішньої обробки, з можливістю перепланування;
  • на вигідних умовах: в кредит або відразу;
  • за доступною ціною.

Наша будівельна компанія піклується про затишне і захищене майбутнє кожного свого клієнта. Тому, створення якісних і надійних будинків - наша основна мета. А вигідні умови, на яких можна купити житло в новобудові, роблять його ще більш доступним.

Подбайте про своє зручне майбутнє разом з будівельною компанією "Сузіря".

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber