+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Після насиченого трудового дня кожній людині потрібен відпочинок. І дуже важливо, щоб час релаксу проходив у затишній, комфортній і тихій обстановці. Це навряд чи можливо, якщо з сусідніх апартаментів будуть доноситися звуки від голосно включеного телевізора, крики маленьких дітей або гавкіт собаки. Уникнути цього допоможе правильна шумоізоляція квартири – рішення, яке захистить вас від стресів і безсоння. Нехай це не усуне абсолютно всі сторонні звуки, але помітно знизить рівень шуму, чим відчутно підвищить комфортність життя.

Рішення встановити захист від шуму є актуальним для людей, які вирішили купити квартиру в новобудові і зайнятися її облаштуванням з нуля.

 

 

Які є види шумоізоляції?

Щоб уберегти свою нервову систему і не конфліктувати з мешканцями будинку, необхідно продумати такий момент на етапі ремонту як шумоізоляція квартири від сусідів. Фахівці пропонують кілька її різновидів:

  1. М'який. Являє собою рулонний тип з волокнистим покриттям. Це може бути мінвата, яка відрізняється невисокою ціною і відмінною якістю. Для оснащення стін і стелі підходить голкопробивне скловолокно, а шумоізоляція підлоги в квартирі здійснюється за допомогою поліефірного волокна.

  2. Твердий. В ремонті використовуються панельні конструкції, які складаються з звукопоглинаючих матеріалів. Це можуть бути базальтові плити, вироби з поліефірного волокна, плити з коркового матеріалу або зі скловолокна штапельного типу. Самий бюджетний вид – пінопласт.

  3. Рідкий. Допомагає зберегти житловий простір. У роботі застосовують особливий клейовий матеріал, яким надійно фіксуються плити фанери, гіпсокартону або гіпсоволокна.

  4. Підручна. Це шумоізоляція стін в квартирі, рідше –підлог і стелі за допомогою меблів, килимових покриттів, штор з дуже щільного матеріалу, ламінату та інших конструкцій, здатних трохи поглинути звуки ззовні.

Перед тим, як зробити шумоізоляцію в квартирі, необхідно визначитися з найбільш оптимальним її видом для свого житла. Для цього врахуйте площу приміщенння, рівень шуму від сусідів, місце проживання і наявність сторонніх звуків з вулиці..

 

 

Що включає в себе звукоізоляція

Процес покриття квартири звукопоглинаючими матеріалами складається з п'яти нескладних етапів:

  1. Усувається старе покриття, якщо воно було. В новобудові цей етап пропускається.

  2. Шумоізоляція стелі в квартирі і стін відбувається через обклеювання покриття акустичними конструкціями, які фіксуються спеціальними кріпленнями.

  3. Закріплюються підвіси профілів з дистанцією між ними в 60 см.

  4. Між плитами і акустичним матеріалом фіксується повітряна подушка в 5-10 см завтовшки.

  5. Проводиться облицювання поверхонь за допомогою гіпсокартону.

Щоб робота була виконана максимально якісно, краще довірити роботу кваліфікованим фахівцям, які володіють усіма необхідними інструментами, матеріалами, а також професійними навичками і знаннями.

Основні матеріали

Якісні звукопоглинальні матеріали – запорука надійного захисту приміщення від сторонніх шумів. У рейтинг найкращих матеріалів потрапили бюджетна мінеральна вата, високоефективні пробкові панелі, бездоганні поліуретанові плити, зносостійкі і довговічні звукоізолюючі мембрани, а також прості в монтажі панелі.

Шумоізоляція дверей в квартирі полягає у використанні спеціальних гумових ущільнювачів уздовж всієї конструкції.


 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber