+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Купівля житла – завдання нервове, складне і пов'язане з безліччю ризиків, якщо не поставитися відповідально до вибору апартаментів. Це найперший і вирішальний етап, на якому перед людиною постає питання, що придбати: вторинне або первинне житло?

Якщо фінанси обмежені і на квартиру їх не вистачає, завжди можна задуматися про покупку житла в розстрочку. Головне вирішити, яку новобудову вибрати, щоб і район хороший був, і транспортна розв'язка влаштовувала, і умови для проживання були на належному рівні. Всім цим критеріям відповідає ЖК «Престижний» в Чернівцях, який представляє собою 8-ми і 10-ти поверхові будинки з пентхаусами на верхніх поверхах. Щоб не прогадати зі своїм рішенням і просто перестрахуватися, розберемося в ключових критеріях вибору новобудови для придбання квартири.

Вибираємо надійного забудовника

Переймаючись питанням про те, як вибрати новобудову, необхідно порадитися з фахівцями, розпитати знайомих, які вже стикалися з проблемою пошуку надійного забудовника і обов'язково ознайомитися з відгуками. Крім того, є три важливі критерії, на які обов'язково потрібно звернути увагу. Серед них:

Необхідно досконально вивчити забудовника. І для цього не потрібно багато розуму, часу або грошей, адже вся інформація є в Інтернеті на офіційному сайті компанії.

Дізнатися про акредитацію банків. Ці дані допоможуть вам в майбутньому, якщо ви приймете рішення взяти житло в іпотеку. Та й співпраця з одним великим банком або декількома банківськими установами для будь-якої компанії, що спеціалізується на нерухомості, – знак хороший.

У план “як правильно вибрати новобудову для житла” обов'язково входить пункт перевірки документів на будівництво. До них відноситься право на земельну ділянку, дозвіл на зведення об'єкта в цій зоні і проектні папери.

Коли ви в загальних рисах розібралися, як правильно вибрати забудовника новобудови, приступайте до аналізу самого об'єкта, в якому ви плануєте жити.

Вивчаємо планування будинку і розташування квартир

У питанні “яку новобудову краще вибрати” також важливо виходити з того, скільки часу буде йти на дорогу від будинку до місця роботи або навчання, а також до супермаркету, якщо раптом виникне гостра необхідність в покупці продуктів харчування.

Велике значення має той фактор, щоб в районі, де розташована новобудова, знаходилися лікарня, школа і дитсадок. Не варто забувати і про магазини, поштові відділення, аптеки і т.д. Все це – запорука комфортного і затишного життя.

Допоможе вибрати новобудову правильно наявність зеленої зони навколо і на території житлового комплексу. Це важливо для кожної людини, але особливо для тих, у кого є маленькі діти.

Вигляд з вікон квартири також відіграє важливу роль в прийнятті рішення. Який вид відкривається перед вами, коли ви насолоджуєтеся чашкою чаю на кухні або віддаєтеся роздумам у вечірній час? Чи є в квартирі балкон і чи можна його перетворити в окрему функціональну кімнату? Чи буде доноситися шум з вулиці і чи буде відкриватися огляд на парковку, якщо у вас є авто?

Вивчити планування потрібно хоча б для того, щоб розуміти, скільки квартир буде на вашому поверсі, а значить, і скільки сусідів будуть «плисти з вами в одному човні».

Вибір потрібного поверху

Не менш важливим є питання про те, як вибрати поверх в новобудові, адже багато в чому вибір поверховості залежить від того, хто буде жити в квартирі. Якщо в сім'ї є люди похилого віку, тоді їм буде не зовсім комфортно проживати високо. Наприклад, ви купуєте квартиру для своїх батьків. В цьому випадку краще зупинитися на першому або другому поверсі. Якщо так сталося, що апартаменти знаходяться трохи вище, тоді важливо, щоб будинок був обладнаний ліфтом.

І, звичайно ж, перед покупкою потрібно побачити квартиру і весь житловий комплекс своїми очима, оцінити обстановку і особисто поспілкуватися з представником компанії.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber