+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Якщо Ви знаходитесь на сайті будівельної компанії «Сузір'я», то Ви вже знайшли сумлінного забудовника, чия робота відрізняється якістю та надійністю. Оскільки, ми працюємо чесно і відкрито, то хочемо поділитися з Вами головними факторами, на які потрібно звертати увагу майбутньому власнику нового житла.

Зараз ця тема особливо актуальна, так як останнім часом в Україні досить часто можна зустріти забудовників, які обманюють своїх клієнтів, і в підсумку ті залишаються і без грошей і без житла.

Отже, пропонуємо Вам перелік головних чинників, які потрібно обов'язково перевірити, щоб не помилитися у виборі.

  1. Адекватна цінова політика. Сьогодні демпінгові ціни не є поступками забудовника в ціні по ряду складних економічних причин. Адже якщо у вас криза і не вистачає коштів, то і у будівельної фірми та сама ситуація. І тому, швидше за все, вона не буде знижувати ціни. Всі її зусилля будуть спрямовані на те, щоб утримати ціни на тому ж рівні, що й були, і цим самим не втратити клієнтів. Низька вартість квадратних метрів свідчить лише про одне - у забудовника великі проблеми або ж спочатку він не планує закінчувати будівництво, а така лояльна цінова політика є просто способом залучення довірливих інвесторів і незаконного збору грошей.
  2. Фізичні адреси. Вкрай важливо переконається, що дана фірма існує не тільки на папері. Необхідно перевірити чи є у неї фізичний офіс, де він знаходиться і чи забезпечений він міськими телефонними номерами. Також відвідайте офіційний сайт компанії. Там повинна бути основна інформація про всі інституції, які беруть участь в забудові. Також на сайті можна знайти історію попередніх проектів, історію самої будівельної компанії та скани основних документів.
  3. Історія фірми. Зараз існує велика кількість ресурсів, з яких можна дізнатися попередню історію забудов саме цією фірмою. Всілякі сайти, форуми, засоби масової інформації. Якщо де-небудь обрана вами фірма вже засвітилася зі своєї негативної сторони, то цей факт Ви без зусиль знайдете. До того ж, звертайте увагу на поточні роботи, якщо фірма веде три-чотири будівництва, але поки не здала жодного об'єкту, то ризики у неї занадто високі. Вам краще починати шукати іншого забудовника.
  4. Документація. Будь-який порядний і поважаючий себе забудовник повинен володіти всіма потрібними документами і пред'являти їх на перше прохання інвестора.
  5. Перевірка репутації. Потрібно серйозно підійти до перевірки будівельної фірми. Необхідно знайти всі відгуки, чи існують об'єкти, які вже здані в експлуатацію, і які враження про них залишаються. Також варто поцікавитися про наявність у забудовника солідних і надійних партнерів. Не забудьте зробити аналіз юридичної чистоти фірми. Також можна на власні очі поспостерігати за процесом будівництва. Такий підхід зможе вберегти Вас від довгобудів або неякісно виконаних робіт.
  6. Договір. З'ясуйте, яким саме способом забудовник пропонує укласти угоду. Юристи рекомендують проробляти це через фонд фінансування будівництва або викуп цільових облігацій.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber