+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

На сьогоднішній день, однокімнатні квартири є одними з найбільш затребуваних на ринку первинної нерухомості. Їх популярність обумовлена ​​низкою різних причин, які рівною мірою залежать і від економічної ситуації в країні, і від суб'єктивних можливостей й переваг покупців.

 

Сучасні забудовники приблизно одну третю частину від загальної кількості квартир відводять саме на однокімнатні. Наприклад, в ЖК «Галактика», від будівельної компанії «Сузір'я», знаходиться 42 однокімнатні квартири з 126-ти побудованих. А в ЖК «Парковий Квартал» 58 з 147 квартир.

Найчастіше такі квартири вибирають молоді сім'ї або ж люди, які живуть одні. Швидше за все, вони володіють досить скромним бюджетом і тому квартири маленького метражу є найоптимальнішим варіантом.

Не дивлячись на те, що однокімнатні квартири часто здаються вже дуже маленькими, незручними і не передбаченими для комфортного проживання, при грамотному дизайнерському підході таку ситуацію можна в край поміняти.

Почати необхідно з планування. Відмінним варіантом для молодих і сучасних людей може бути квартира-студія, іншими словами досить просто об'єднати кухню і кімнату в одне велике, але розділене на різні зони приміщення. Геть забудьте про коридори - вони забирають багато місця, яке може стати в нагоді для інших, більш практичних, цілей.

Іншим варіантом перепланування може бути поділ скляною стінкою або легкою ширмою спальну кімнату на дві зони - зона для сну, і зона для відпочинку, проводження і прийому гостей.

У маленьких квартирах необхідно обладнати спеціальне місце для зберігання речей. Багато забудовників пропонують вмонтовану гардеробну. Дане будова набагато зручніша для використання, ніж звичайні шафи з дверима, що розкриваються. До того ж шафи та інші громіздкі меблі забирають багато важливого простору.

Далі приділити увагу потрібно ванній кімнаті. У маленьких квартирах використовується суміщений санвузол і місця для того, щоб розмістити всі деталі може просто не вистачити. Тому варто відмовитися від габаритних предметів. Краще всього придбати хорошу душову кабіну і залишити місце для пральної машинки і білизняного ящика.

Після того, як Ви визначитеся з плануванням квартири, слід переходити до її обробки та інтер'єру. Компактні квартири люблять світлі тони, а яскраві кольори допускаються тільки в якості акцентів. Також варто потурбуватися про велику кількість сонячного й штучного світла.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber