+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Зовсім скоро нас чекає пора теплих вечорів, довгих прогулянок, відпочинку на морі і як додаток до всіх цих принад просто нестерпна спека. До всіх примх літньої погоди потрібно підготуватися заздалегідь, і правильно облаштувати свою квартиру в багатоповерховому будинку.

 

Дотримуючись наших порад, Ви з легкістю перенесете літню духоту і будете прекрасно себе почувати в найбільш жарку пору року.

Насамперед Вам необхідно забезпечити себе прохолодою і встановити в квартирі кондиціонер. Навіть один такий прилад, встановлений в спальні, допоможе охолодити весь простір квартири і полегшити життя домочадців. Головне потурбуватися про його придбання і установки завчасно. Адже найчастіше про покупку кондиціонера згадують, коли вже від спеки нікуди подітися. А саме в даний період, ціни на такі охолоджувальні прилади найвищі.

Для тих же, хто з якихось причин не має можливість придбати кондиціонер, ми радимо скористатися підлоговим вентилятором. Він, звичайно, не зможе забезпечити повну прохолоду, але все ж таки буде досить корисним.

 Жителі квартир, які виходять на сонячну сторону, влітку скаржаться, на надлишок яскравого сонця в кімнатах і їх перенагрівання. Виходом з такої ситуації вважаються жалюзі або ж щільні штори. Але, всім, все ж, хочеться милуватися видом з вікна та насолоджуватися погожими днями. Тому найоптимальнішим рішенням у такому випадку є електрохромна плівка, яка клеїться на скло. Таке скло ще називають розумним, воно може змінювати свою світлопроходимість і прозорість в залежності від інтенсивності сонячних променів. З таким пристосуванням у ваші вікна буде проникати всього лише 25% видимого світла.

Ще одним необхідним приготуванням до літнього періоду є прибирання в шафі. Необхідно впорядкувати зимові та літні речі, і по можливості все непотрібне для прийдешнього сезону прибрати подалі. Якщо у вас в квартирі зовсім мало місця, то багато забудовників пропонують придбати невелику комірчину на поверсі, там і можна зберігати всі зайві речі. А для того, щоб ваше зимове вбрання не забирало багато місця, можна скористатися вакуумними пакетами для зберігання текстилю.

А скільки зимового приладдя у вас ще залишається вдома - це і санки, і снігоходи, і зимові шини, і ще велика кількість різноманітних пристосувань. Від них потрібно позбавиться на літній час, адже в іншому випадку дані речі будуть просто захаращувати квартиру і в кінцевому рахунку можуть ще й прийти в непридатність. Подумайте куди це все можна вивезти, а потім восени завезти назад.

 Ну і останнім приготуванням до літнього періоду є генеральне прибирання. Завдяки йому ви очистите всю квартиру пилу і непомітного бруду, а також добре провітріть приміщення, адже в літню спеку це не завжди вдається. А якщо ж ви живете близько жвавих магістралей, то вам слід придбати очисник та зволожувач повітря.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber