+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
Новобудови Чернівці

Про те, як зробити вигідне капіталовкладення, думає кожна людина, яка хоче бути впевнена у завтрашньому дні. Про купівлю житла найчастіше замислюються молоді сім'ї або ж батьки, які хочуть забезпечити в майбутньому своїх дітей власними апартаментами. Останнім часом багато людей надають перевагу квартирам в новобудовах.

Сьогодні новобудови в місті Чернівці та інших містах України приваблюють не тільки ціною, яка не вище, ніж ціна на вторинне житло, а й можливістю отримати квартиру з «перших рук».

Надалі покупець не ризикує тим, що з'явиться спадкоємець або будуть виникати якісь проблеми з попередніми власниками житла. Також квартири в новобудовах приваблюють своїм новим сучасним плануванням, новими вдосконаленими комунікаціями та паркуванням поруч з будинком. Також, нові квартири досить часто мають вільне планування, що є безперечною перевагою перед типовими, старими квартирами, і по праву вважаються одним з найкращих рішень, насамперед тому, що надають своїм власникам можливість проектувати життєвий простір за своїм бажанням та смаком.

Проте, головною перевагою є можливість виплатити суму за житло в кілька етапів, що допомагає придбати нерухомість людям із середнім достатком. Придбання нерухомості було і лишається найкращим капіталовкладенням, адже ціни на метр квадратний постійно зростають. Навіть, якщо в подальшому людина особисто не буде мешкати в квартирі, завжди можна отримувати стабільний прибуток здаючи житло в оренду. Вкладаючи гроші в будинок, що ще будується покупець нічим не ризикує, адже весь процес контролюється багатьма інстанціями, починаючи від державних установ і закінчуючи банками, які контролюють своєчасну оплату і виконання всіх пунктів угоди між забудовником і покупцем.

Отже, щоб підсумувати все вищесказане, наведемо перелік всіх переваг, які мають новобудови в місті Чернівці.

 

Характеристики новобудов в Чернівцях:

 

 • Будівництво квартир переважно поліпшеного планування;
 • Можливість вибору бажаної квартири (тип, поверх, орієнтація по сторонах світу, планування);
 • Нові комунікації та інженерні мережі;
 • Застосування передових технологій забудови;
 • Швидке оформлення угод (відсутність "ланцюжків"); це найбезпечніша операція з нерухомістю.
 • Можливість розстрочки платежу;
 • Просторі і світлі квартири;
 • Можливість перепланування квартири і об'єднання декількох квартир в одну з внесенням змін до проекту на етапі будівництва;
 • Ціни на новобудови нижче цін вторинного ринку;
 • Відсутність проблем з юридичної опрацюванням угоди (відсутність у квартири передісторії);
 • Соціальна згуртованість мешканців будинку.


Сучасні новобудови в місті Чернівці – це чудове рішення для придбання нового власного та якісного житла.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber