+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Придбання квартири в новобудові, тягне за собою і її ремонт, який виливається в чималі грошові витрати. Адже жити в квартирі, яку щойно здали в експлуатацію, і в якій відсутні більш-менш прийнятні умови, просто неможливо.

Купуючи нову квартиру, потрібно, відразу, бути готовим до того, що витрати на її ремонт будуть досить значними, навіть якщо смакові переваги нового власника доволі скромні. Не вдасться, та й не варто навіть пробувати, скоротити витрати за рахунок рівня якості будівельних матеріалів і рівня якості виконаних ремонтних робіт.

Першим кроком до зниження вартості ремонту в квартирі, що розташована в новобудові, є грамотний розрахунок кошторису. Проте, від основної частини витрат ухилитися не вдасться. Часткове уявлення про загальну вартість проведення майбутнього ремонту можна скласти під час перегляду угоди із забудовником, який підписується обома сторонами. Тут йдеться про проектну документацію, де можна знайти технологію, за допомогою якої будується будинок. Якщо в цій графі вказано панельний будинок, то в ньому квартири будуть здаватися під чистове оздоблення. Цей факт свідчить про те, що основні ремонтні роботи до моменту отримання ключів від квартири, будуть завершені. Стіни, підлога і стеля будуть стягнуті і вирівняні. Для завозу речей і техніки, потрібно буде тільки провести «косметичний» ремонт, ціна якого не так жахає. За приблизними підрахунками, ціна проведення такого ремонту коливається від 150 гривень за метр квадратний, в цю вартість вже включені матеріали.

Якщо словосполучення «панельний будинок» буде замінено на «монолітно-каркасна технологія», щасливого покупця нової квартири буде чекати не дуже радісна картина. В отриманій квартирі будуть стояти голі стіни, і те, лише несучі, зовнішні, тобто ті, без яких будинок б не зміг встояти. Всі необхідні інженерні комунікації будуть проведені, проте системи водопостачання, каналізації, електропостачання (газопостачання) та опалювання не будуть розведені по кімнатах і місцях призначеним для них. Все це доведеться робити самотужки. Єдине, що там буде присутнє це вікна і стандартні вхідні двері. Все інше, включаючи планування, внутрішні стіни, розведення електрики та водопостачання прийдеться робити покупцеві власними зусиллями. В середньому, такий ремонт обійдеться мінімум у 200 гривень за метр квадратний, в цю вартість вже включені матеріали.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber