+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Кожна сім'я мріє про своє сімейне гніздечко. Момент, коли молодій сім'ї вдається власними зусиллями придбати квартиру, прирівнюється до одного з найвизначніших у житті. А якщо нова квартира знаходиться в сучасній новобудові, то таке придбання приносить ще більше радості своєму новому власнику.

Вдосталь натішитися своїм новим житлом, розповівши всім родичам і друзям, голосно відсвяткувавши придбання такого бажаного майна, щасливі покупці стикаються лицем до лиця з новою перешкодою - це ремонт в квартирі.

Тут з'являється величезна кількість питань: як правильно проводити ремонт? Про що потрібно подумати в першу чергу? Які матеріали краще і вигідніше використовувати? Як зробити якісний ремонт і не витратити зайвих коштів? Під час планування та проведення ремонту, нові питання з'являються одні за іншими швидше, ніж знаходяться остаточні рішення попередніх завдань.

Досить часто, від тих, хто вже стикалися з цією процедурою, можна почути, що ремонт - це просто і для його здійснення не потрібно докладати особливих зусиль. Також, поширена така хибна думка, що в новобудові все основне і так вже підготовлене, і тому покупець зможе зробити тільки косметичний ремонт, зводячи свої витрати до самих мінімальним. Але на практиці, все зовсім інакше.

Для того, щоб розпочати ремонтні роботи, дуже важливо пам'ятати про усадку будинку. Капітальний ремонт в простій квартирі відрізняється від капітального ремонту в новобудові тільки одним фактором - протягом двох років після побудови, новий будинок дає усадку. Внаслідок чого, на стінах утворюються тріщини, підлога здувається, системи опалення та водопостачання можуть пошкоджуватися і давати потьоки, і це ще не весь список плачевних наслідків усадки.

Тому вибирати оздоблювальні матеріали для ремонту потрібно ретельно, звертаючи увагу на ті, які здатні, без особливих зусиль, винести деформаційні зміни основних частин квартири. Ось з цього і починають ремонт у новій квартирі, адже момент усадки дуже важливий і пам'ятаючи про нього, можна уникнути великих витрат і зараз, і через два роки, коли всі невраховані моменти випливуть назовні.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber