+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

 

 

Чернівецька будівельна компанія «Сузір'я» займає чільне місце серед найкращих забудовників міста. Дана компанія здала в експлуатацію вже не одну новобудову, чим виправдала очікування багатьох жителів міста. Здані багатоповерхові житлові будинки відрізняються грамотними плануваннями, високою якістю будівельних матеріалів, а також швидкістю і професійністю їх зведення.

Проекти компанії «Сузір'я»

З останніх проектів компанії «Сузір'я», які сподобалися багатьом жителям міста, особливо відрізняються житловий комплекс «Галактика», що знаходиться за адресою вул. Немирівська 1-а та житловий комплекс «Парковий квартал» - вул. Ентузіастів 11. На даний момент комплекси успішно здані в експлуатацію та залишилося всього декілька вільних квартир. А все тому, що новобудови від забудовника кращі ніж старий фонд, адже для їх побудови використовують сучасні матеріали та технології будівництва, що дозволяє отримати більше комфортних умов і економії ресурсів.

Виходячи з того, що новобудови від забудовника у Чернівцях є досить затребуваними, будівельною компанією було прийнято рішення про зведення нового житлового комплексу. Дана багатоповерхівка отримала назву «Сучасний Проспект» та знаходитиметься за адресою проспект Незалежності 125а. Більш детальну інформацію про план даної новобудови від забудовника можна знайти у відповідному розділі нашого сайту.

ЖК «Сучасний Проспект»

Також варто відзначити відмінне місце розташування новобудови. ЖК «Сучасний Проспект» розташований у діловому центрі міста Чернівці. Всього в декількох хвилинах ходьби знаходиться велика кількість ділових центрів і офісних приміщень. Інфраструктура району, в якому зводиться новобудова, широко розвинена. 5 хвилин повільної ходьби і будь-який житель новобудови знаходиться на зупинці міського транспорту, від куди не проблема дістатися до будь-якої, навіть найвіддаленішої точки нашого міста.

Недоліком багатьох новобудов від забудовника прийнято вважати віддаленість від всіх необхідних державних установ. Сучасний проспект ж знаходиться одночасно неподалік кількох шкіл, серед яких є багатопрофільний ліцей, а також школи з поглибленим вивченням англійської та німецької мов. Велика кількість дитячих садків та ігрових майданчиків також сподобається молодим сім'ям. А безпосередня близькість до парку культури і озерного комплексу може стати вирішальною перевагою.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber