+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Всі щасливі власники нових квартир у новобудові, отримавши заповітні ключі, cпершою приймаються за ремонт. Адже велика частина квартир, які здаються забудовниками, мають тільки базовий ремонт. Фінішні оздоблювальні роботи доводиться робити самостійно, на свій страх і ризик.

Перед вами відкривається великий фронт робіт: потрібно вирівняти підлогу та стіни, встановити необхідні перегородки, встановити всі двері, прокласти системи комунікацій, обладнати ванну і кухню. Все це досить важко виконати, але все ж можливо. Головне знати і орієнтуватися в основних етапах, і розуміти послідовність дій, і тоді, можна буде уникнути основних помилок та заощадити час і кошти.

Перше, що потрібно брати до уваги - це, той факт, що новобудова, в перший час, дає усадку, і на стінах можуть утворитися тріщини. Майстри радять не застосовувати дорогі матеріали при обробленні новобудови, або ж придбати такі, які не бояться невеликої деформації поверхні.

Починати займатися ремонтом варто відразу ж, після того, як ключі опинилися в ваших руках. Це обумовлено тим, що поки ще можна буде зробити найбільш шумні роботи, не приносячи шкоди сусідам. Поки мешканців у будинку немає, працювати можна і вдень і вночі, потім, з першими заселеннями, будівельні роботи потрібно буде припиняти до десятої години вечора. До того ж, будівельні контейнера зі сміттям вивозять перші півроку, і якщо ви скористаєтеся цим, то вивіз будівельного сміття не стане для вас ще одним головним болем.

Приступати, потрібно, з ознайомлення з плануванням квартири. Якщо ви з усім згодні, і всі перегородки рівні й на правильних місцях, то чіпати нічого не варто. В іншому ж випадку добре подумайте над переплануванням житла і отримаєте на нього дозвіл. Далі варто спланувати і розвести труби і електропроводку. Не варто забувати і про закладення усіх щілин в стінах і на стиках з вікнами і дверима. Після цього починають чорнову обробку підлоги і установку нагрівальних систем. Уважно обстежте вікна та двері, у разі будь-яких несправностей замініть їх. Потім краще перейти до стелі, їх рекомендують робити натяжними, так як вони приховують всі тріщини і нерівності. Розібравшись з стелею, переходьте на укладання плитки в санвузлах, на кухні і в коридорі. Далі обробіть стіни і встановіть всю потрібну сантехніку. Тепер повертаємося до підлоги, і кладемо його фінішне покриття. У той час можна встановлювати вмикачі, розетки, освітлення. Міжкімнатні двері встановлені? А не повинні, встановлювати їх слід тільки зараз, далі слід установити лиштви, пороги та плінтуси. Заключним етапом є складання та монтаж всіх меблів, як кухонних, так і кімнатних.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber