+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Купуючи житло в новобудові необхідно кожен раз визначаться, то з місцем розташування будинку, то з типом будови, то з плануванням квартири, то ще з великою кількістю важливих деталей. Одним з найбільш спірних питань є питання про поверх, на якому слід купувати квартиру. Досить поширена думка про те, що краще всього вибирати середні поверхи.

Але, останнім часом, ця теза піддається сумнівам. Справа в тому, що люди купують квартири виходячи з особистих цілей, і спираючись на власні потреби. До того ж, якщо говорити про сучасні багатоповерхівки, то поняття «середні поверхи» досить розмите.

Щоб правильно вибрати місце розташування майбутнього об'єкта нерухомості, потрібно чітко сформулювати мету покупки і для кого вона купується. Уявімо, що квартира знаходитися на високому поверсі, і там проживають сім'ї з малими дітьми або з літніми людьми, то при несправності ліфта, вийти на вулицю буде дуже проблематично. Людині у віці чи мамі з коляскою буде досить важко підніматися вище 3-4 поверхи без сторонньої допомоги.

Раніше крайні квартири, тобто квартири на останньому поверсі, користувалися малим попитом. Їх, звичайно-ж, купували, але в останню чергу, і без особливого ентузіазму. Зараз, дана категорія об'єктів вельми популярна. Вся справа в тому, що в сучасних житлових комплексах на останніх поверхах будуються пентхауси, дуплекси та квартири категорії люкс. З них відкриваються чудові краєвиди на все місто, а за це люди готові платити більше, в наслідок чого і підвищується ціна на квартири 10 - 12 поверхів.

З метою перепродажу житла хорошим варіантом будуть квартири на першому поверсі. По ціновій політиці вони, зазвичай нижче, ніж решта квартир в новобудові. Особливо підприємницькі натури використовують цей факт, заздалегідь скуповуючи, а потім перепродаючи їх дорожче. Покупцями тут виступають люди, які хочуть перевести ці квартири в нежитловий фонд і відкрити там магазин або офіс. Але відкривати будь-яку справу вигідно тільки в будинках, які розташовані в людних місцях або близько проїжджої частини. Але все ж, квартири на перших поверхах нерідко купуються і для проживання. Сторонні звуки і шум з вулиці допомагають усунути сучасні, якісні склопакети, вони ж і запобігають незаконним проникненням в житло. Така квартира буде комфортною для сімей з дітьми або для літніх людей.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber