+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Часи однотипних квартир і цілих будинків «під копірку» залишилися в минулому. Їм на зміну прийшли сучасні новобудови з різноманітними зручними плануваннями або ж з наданою можливістю зміни розташування стін самостійно. Досить часто покупець має можливість придбати квартиру у новобудові у Чернівцях з вільним плануванням, що відкриває перед людиною величезний простір для творчості.

Найголовніше в цій справі, все правильно і грамотно розрахувати, так щоб житлова зона займала основну частину простору, і щоб жити там було комфортно та затишно.


На що потрібно звертати увагу при плануванні квартири своєї мрії:


Ефективність планування. Важливу роль відіграє співвідношення житлової і загальної площі. Простір квартири потрібно використовуватися з розумом, немає сенсу облаштовувати великі комори, довгі коридори або ж кімнати, в яких мало світла. Також недоцільно планувати кімнати з великою кількістю кутів або ж з використанням гострих кутів. У багатокутні кімнати через їх форму погано потрапляє світло, а гострий кут досить проблематично функціонально облаштувати.
Правильне зонування. Розміщувати всі кімнати та допоміжні приміщення потрібно передбачаючи виникнення всіляких труднощів. Розташування кімнат у ряд призведе до утворення довгого та темного коридору. А розміщення санвузла між кухнею та вітальнею стане непереборною перешкодою, якщо ви колись задумаєте об'єднати житлові приміщення.
Висота стель. Потрібно усвідомлювати, що після ремонту висота стель буде нижчою, так як за її рахунок прокладаються комунікації, встановлюються кондиціонерні повітроводи, натягуються стелі і вирівнюється рівень підлоги.
Освітленість. Квартири в Чернівцях новобудови відрізняються наявністю великих та світлих вікон, особливо популярними, в останні час, стали французькі вікна - на всю стіну. Займаючись плануванням квартири самостійно, при можливості, віддавайте перевагу просторим вікнам, які виходитимуть в різні боки, що забезпечить житлу хорошу інсоляцію і провітрювання.
Наявність балкона або лоджії. Балкон - це завжди виграшний додатковий простір, яким просто гріх не скористатися. Досить часто з'єднують кімнату і балкон, тим самим роблячи житловий простір більшим.
Всі ці моменти вкрай важливі, і випустивши з уваги будь-який з них, в майбутньому, Ви ризикуєте тривалий час мириться зі значними незручностями.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber