+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Перед потенційним покупцем квартири в новобудові досить часто виникає дилема, на якому етапі будівництва варто вносити оплату за своє майбутнє житло. Суть даної проблеми досить проста, купуючи квадратні метри на самих ранніх стадіях будівництва, покупець значно економить свої кошти. Адже вартість квартир в новобудові росте разом з самою будівлею.

З іншого боку, купуючи квартиру на більш пізніх стадіях і переплачуючи, людина менше ризикує поповнити ряди ошуканих недобросовісним забудовником пайовиків.

Виділяють кілька основних стадій забудови нового житлового комплексу. Спочатку будь-якого забудовника супроводжує тривала процедура оформлення всієї необхідної документації та погодження проекту. Після остаточного затвердження проекту починається сам процес будівництва. Нульовою стадією зведення будівлі вважається етап котловану, тобто будівництво фундаменту будівлі. Далі за ним слідують будівельно-монтажні роботи - зведення стін, різних перекриттів, установка основних елементів споруди. Далі проводиться підключення всіх інженерних комунікацій, і виконуються всі оздоблювальні роботи. Після остаточного завершення робіт над будівлею залишаються тільки облагородити прилеглі території. Але і цей етап не є кінцевим, забудовник повинен отримати дозвіл на введення будівлі в експлуатацію.

Спираючись на дані відомості, експерти радять купувати квартиру, коли новобудова побудована вже на 40-50%. Іншими словами не слід занадто поспішати, так як ризик потрапити на недобросовісних забудовників досить великий. До того ж, не завжди терміни зведення будівлі залежать виключно від будівельної компанії, на них можуть впливати різні економічні та політичні події. Але й надто зволікати з придбанням квартири не варто. Адже коли житловий комплекс буде зданий в експлуатацію, то ціни на житло будуть, в середньому на 30% більші, ніж на ранніх стадіях. Також існує великий ризик того, що всі квартири будуть вже розкуплені або залишиться всього декілька вільних приміщень, і Ви не зможете вибрати саме те, що вам хотілося.

Якщо, все ж, Ви вирішили купити квартиру на етапі котловану, і заощадити цим гроші, а також вибрати метраж і зручне розташування, то варто бути дуже уважним. Довіряти потрібно тільки перевіреним будівельним компаніям, які мають хорошу репутацію і хоча б один вдало заданий в експлуатацію житловий комплекс. Також потрібно детально ознайомитися з початково-дозвільною документацією. За умови, що всі ці вимоги надаються Вам без найменшої затримки, і в них немає ніяких підводних каменів, тоді можна розглядати варіант покупки квартири в новобудові на ранніх етапах будівництва.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber