+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Купити квартиру в новобудові можна двома способами: безпосередньо у забудовника або ж звернувшись до послуг ріелторів.

Ріелторські компанії, іншими словами посередники, являють собою  досить поширену практику на ринку нерухомості. До їх допомоги часто вдаються забудовники, які є новачками у цій справі, тобто з їх компанією люди ще не знайомі, і безпосередньо до них йти не будуть.

Також послугами ріелторів користуються невеликі будівельні компанії, які не мають свого власного відділу продажів. І тому досить часто, людині, якій сподобався той чи інший житловий комплекс не залишається більше нічого іншого як звертатися до посередників.

Хоча, в більшості своїй забудовники відкривають власні відділи продажів, і частково співпрацюють з ріелтерськими компаніями. Це допомагає їм швидше розпродати всі квартири і підвищити популярність власного бренду.

Приблизно 35% угод на первинному ринку нерухомості в Україні заключають за участю ріелторів. З посередниками працювати досить просто, адже вони надають цілий каталог на вибір, де можна ознайомитися з різними квартирами в різних районах міста, їх вартістю та способами оплати. Варто відзначити, що собівартість квартир, як ріелтор, так і забудовник пропонують однакову. Тобто клієнт не платить зі своєї кишені посереднику, це робить сам забудовник. В обов'язки посередників входить тільки підбір підходящої квартири в новобудові і укладення договору на надання інформації. Договір купівлі-продажу клієнт підписує безпосередньо з компанією забудовника.

Хоча великі ріелтерські компанії не зв'язуються з недобросовісними будівельниками, щоб не зіпсувати свою репутацію, але все ж вони можуть приховувати якісь недоліки свого партнера, адже саме від нього вони отримують прибуток. Тому навіть при співпраці з посередниками не варто повністю покладатися на когось іншого, а перевіряти все особисто.

  Робота безпосередньо із забудовником може значно заощадити вам кошти і забезпечити вас більш чіткої картиною. Посередники часто не володіють усіма відповідями на ваші питання з приводу технологій споруди або інших нюансів. Тому, якщо вам важливо вивчити все в деталях, то краще йти прямо до забудовника. Також будівельна компанія може піти на поступки і знизити вартість житла на значну суму, торгуватися ж з ріелторами має мало сенсу, так як вони можуть скинути тільки кілька відсотків, виходячи зі своєї надбавки за продаж. Ще однією перевагою може бути той факт, що забудовники тісно працюють з банками, і якщо ви вирішили взяти квартиру в іпотеку в банку-партнері, то у вас є шанс отримати вигідні умови виплат. Також, багато фірм пропонують таку послугу як заморозка квартири. Іншими словами, Ви можете придбати квартиру на більш пізньому етапі будівництва, але за старою ціною.

Отже, вирішувати до кого звертатися можете тільки Ви, виходячи власних своїх цілей та міркувань.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber