+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Одним з найважливіших моментів при придбанні квартири у забудовника є прийом квартири. Іншими словами той момент, коли Ви, нарешті, отримуєте в свої руки ключі від заповітної власної нової квартири і стаєте не лише номінальним її володарем.

Це досить емоційний момент для інвестора, так як останнім часом всі думки були тільки про це. Як і у всіх життєвих ситуаціях в моменти ейфорії людина забуває про найважливіші речі, і потім доводиться за це нести додаткові витрати та цікавитися темою "продаж квартир Чернівці".

Беручи квартиру від забудовника і підписуючи акт прийому-передачі необхідно перевірити стан всієї квартири і наявність виконання всіх запропонованих ремонтних робіт. Про цей момент забувати не можна ні в якому разі, адже якщо ви підпишете акт передачі, то в наслідок буде досить важко довести свою правоту.

Уважно прочитайте всі пункти, які написані в договорі і пройдіться по ним. Приміром, якщо в договорі вказано засклений балкон, а при здачі він у вас відкритий - то ви маєте право вимагати його засклення за рахунок забудовника. Найкраще мати при собі цей договір, щоб у разі виникнення найменших спорів, мати можливість вирішити їх без уповільнення.

Необхідну перевірку варто починати з замірів площі квартири, що здається. Адже можуть бути такі ситуації, коли квадратних метрів може не вистачати, а ви ж саме за них і заплатили. У такому випадку можна буде вимагати відшкодування збитків у забудовника. Бувають і зворотні ситуації, коли квартира виявляється трохи більша передбаченої, на такий випадок необхідно мати позначку в договорі з фіксованою ціною на момент підписання договору. Інакше Вам доведеться платити по поточними цінами.

Наступним кроком має бути перевірка якості будівельних робіт. У першу чергу необхідно звернути увагу на такі ділянки квартири: Спочатку перевірте вікна. Вони повинні бути якісними, зробленими з хорошого матеріалу, не мати подряпин і пошкоджень та герметично закриватися. Найголовніше, щоб вікна не пропускали протягів і взимку не випускали тепло з квартири.

Далі ознайомтесь з комунікаціями. У квартирі повинна бути розведена електропроводка, системи опалення і вся сантехніка. Ретельно перевірте, чи працюють розетки, чи справне опалення та чи не течуть труби. Також досить важливою є і добре проведена вентиляція.

Стіни і підлога повинні бути рівно стягнутими. Інакше самостійно виконуючи такі роботи, ви витратите набагато більше часу, коштів та зусиль. Якщо ви виявите дефекти будівництва або ж комплектації квартири, що не відповідають умовам договору, то будете вправі вимагати усунення недоробок.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber