+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Останнім часом все частіше зустрічаються забудовники, які пропонують квартири в новобудовах з вільним плануванням. Такий підхід, в якійсь мірі, є інноваційним для жителів країн пострадянського простору. Адже раніше, всі квартири будувалися як під копірку, з однаковим розміром і розташуванням кімнат. Вид планування житла міг відрізнятися тільки залежно від моделі багатоповерхового будинку.

Саме тому на початку 90-х років стрімко зріс попит на послуги перепланування квартири. Це було обумовлено бажанням власників квартир урізноманітнити своє житло, а також зробити умови свого проживання більш комфортними та зручними.

Менеджери сучасних фірм забудовників прислухалися до таких побажань клієнтів, і все частіше почали пропонувати квартири з вільним плануванням. Іншими словами, покупець отримує не готову квартиру, а тільки коробку з чотирма стінами і відносно зазначеними кухнею та санвузлом. Всі інші питання вирішує сам покупець квартири.

Як і в будь-якому іншому питанні, тут існує ряд переваг і недоліків. І головною перевагою такого планування житла є свобода дій і непотрібності збору додаткових довідок і паперів для перепланування.

Будь-яка людина, яка отримала ключі від такої квартири, може робити з нею все, що душа забажає. Хоч залишати квартирою-студією, хоч ділити на п'ять кімнат, якщо дозволяють квадратні метри. І лише від вас залежатиме, де буде знаходитися дитяча, а де вітальня, і скільки там буде місця. При цьому всім вам не потрібно буде ходити по різним державним установам і збирати незліченну кількість різних документів, щоб отримати дозвіл на самостійне перепланування власного житла.

Але, незважаючи на такі помітні переваги, все ж таки, можна знайти і ряд недоліків. Причому цілком виправданих. І першим з них є висока вартість такого житла. Це обумовлено тим фактом, що купити квартиру в Чернівцях з вільним плануванням, найчастіше можна в новобудовах преміум-класу. А значить і вартість квартири буде набагато вищою і доведеться витратитися на додаткове зведення перегородок. Також, варто враховувати і той фактор, що стіни нової квартири будуть позбавлені обробки. І про це, а також про підключення електромережі Вам доведеться піклуватися самостійно.

Ну і звичайно, нічого не буває таким світлим, як ви собі це уявляєте. Зрештою, Ви не зможете поміняти місце розташування ванної кімнати, санвузла і кухні, так як туди вже буде проведено комунікації. Ну і після всіх змін в квартирі, вам необхідно буде затвердити план квартири з забудовником та відповідними органами.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber