+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

У пошуках нових квартир в місті Чернівці часто доводиться вибирати з декількох варіантів.

На ринку є багато пропозицій, наприклад, великі квартири в старих австрійських будинках, квартири з ремонтом або без нього в «хрущовках» або житло в новобудовах. Вибрати дійсно є з чого, але потрібно обов'язково звернути увагу на нюанси, які ховаються за вибором того чи іншого варіанта. Потрібно розібратися в кожному варіанті окремо.

Старі австрійські будинки

Старі австрійські будинки розміщені, як правило, в центрі міста, де відмінні транспортні комунікації, близько до магазинів, школі і центральних садків.

Часто трапляються тихі і затишні внутрішні дворики, високі стелі в квартирі і красиве планування. Однак, треба бути готовим до повної зміни старої сантехніки, холодних зим через старі системи пічного опалення та старих вікон, які треба реставрувати чи утеплювати.

Будинки з радянської епохи

Будинки з радянської епохи більш теплі і мають центральне опалення, розміщені в центрі і в спальних районах, так само, як правило, мають біля себе стандартні двори. Однак, планування з маленькими кімнатами, стара сантехніка, можливий грибок через вогкість в таких будинках і протікання радянських дахів можуть також бути причиною для відмови від вибору даного варіанту.

Новобудови

Останній варіант - це новобудови. Головне тут гнучкість і різноманітність рішень. При купівлі такого житла можна вибрати собі потрібне сучасне планування, яке влаштує покупця. Можна бути впевненим, що сантехніка буде нова і сучасна. Система опалення майже у всіх будинках автономна. Хто любить прохолоду - економить, хто звик жити в тропіках - налаштує температурний режим під себе. Розміщення таких будинків може бути як у центрі, так і в спальних районах. Звичайно, від цього залежить ціна квадратного метра, але у кожної сім'ї свій бюджет.

За новими стандартами будівництва забудовник також біля будинку намагається впорядкувати зручну територію для мешканців. У деяких варіантах можливий підземний паркінг або гараж для авто.

Як правило, при купівлі такого житла клієнт отримує голі стіни без ремонту. Вийти можна і з цієї ситуації. При додатковій платі, забудовник може зробити сучасний ремонт, щоб потім не треба було втягуватися в цей процес. Звичайно, це за додаткову плату, що відобразиться на ціні даного питання.

Можна вибрати дешеві варіанти з вторинного ринку. Однак, хто знає, скільки потім потрібно буде витратити коштів, щоб зробити максимальний комфорт в своєму новому будинку, в якому хтось жив раніше?

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber