+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Ринок нерухомості постійно пропонує нам все нові і нові вирішення житлового питання. Останнім часом разом з багатоповерховими будинками великою популярністю користуються і малоповерхові новобудови. Їх відмінними характеристиками вважається те, що вони будуються максимум в 4 поверхи.

 

Так як, на сьогоднішній день пошук кращого місця проживання - вельми актуальне питання, ми хочемо розглянути всі плюси і мінуси придбання квартир в малоповерхових будинках.

До їх переваг відносяться такі чинники:

1. Чистота і екологічність районів.

Найчастіше такі будови зводяться в тихих і затишних районах міста, там де немає забруднюючих повітря підприємств і інших промислових будівель. Такі райони відрізняються чистим повітрям, великою кількістю зелених насаджень, близькістю до природи. Саме ці фактори приваблюють жителів великих міст, які бажають відпочити в тиші.

2. Хороші пропозиції стосовно ціни.

Малоповерхові будівлі вимагають менших витрат на будівництво, а також менших часових затрат. Саме ці фактори і є визначальними в порівняно невеликій вартості квадратного метра, відповідно і квартири в цілому.

3. Доступність парковок.

У мешканців такого комплексу досить рідко виникають проблеми з паркувальними місцями, так як кількість людей, які претендують на них набагато менша, ніж у багатоповерхових будинках. Також забудова районів тут значно відрізняється від мегаполісів.

4. Більш високий рівень комфорту.

Усі будівлі даного типу будуються за індивідуальним і більш креативним плануванням. Стандартні планування це доля великих міст та їх багатоповерхівок.

5. Можливість придбання земельних ділянок.

Багато фірм-забудовників пропонують своїм покупцям додаткові бонуси у вигляді відносно невеликих земельних ділянок, які знаходяться в безпосередній близькості до квартири. Розпоряджатися ними можна на свій розсуд, це може бути затишний дворик для відпочинку, невеликий город або клумба з квітами.

Але, на жаль, як і скрізь тут можна знайти деякі недоліки:

1. Недостатній розвиток соціальної інфраструктури.

Хоч близькість до природи це безсумнівний плюс, але часто таке розміщення тягне за собою ряд недоліків. Це може бути віддаленість від усіх необхідних інстанцій - шкіл, дитячих садків, великих магазинів і поліклінік. Також, досить часто в таких районах існують проблеми з громадським транспортом, який ходить нерегулярно або по незручному графіку.

2. Відсутність звичних житлових зручностей.

У віддалених районах досить часто відсутня можливість підключення інтернету і стаціонарного телефону. Також в таких будинках відсутні сміттєпроводи і ліфти.

3. Відсутність головних комунікацій.

Відносно невелика вартість житла іноді тягне за собою відсутність головних житлових комунікацій.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber