+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Настає осінь і людям доводитися багато про що подбати - зробити харчові заготовки на зиму, подумати про утеплення і обігрів, купити теплі речі, а також підготувати квартиру або будинок до настання холодів.

Для того, щоб без проблем «перезимувати» і почати новий літній сезон, необхідно ретельно подбати і про власніу квартиру.

Що необхідно зробити в осінній період в квартирі?

  • Очистити килими, м'які меблі та штори від вуличного пилу. Влітку вікна в квартирах часто відкриваються і в середину потрапляє велика кількість вуличного пилу, який, вже точно, не буде корисним Вам взимку. Саме час піти в магазин і купити різні мийні засоби і порошки для килимів, штор, тюлів, а також не забувайте про рукавички, які захистять Ваші руки від впливу побутової хімії.
  • Помити вікна. Осінь - це пора, коли ще можливо легко і без проблем помити вікна, адже взимку це практично неможливо зробити, особливо з зовнішнього боку. А саме взимку Вам, як ніколи, потрібні чисті вікна, через які буде потрапляти на 30% більше світла, ніж крізь забруднені. А в зимовий час, і без того, так мало світла, що не варто його втрачати через брудні вікна.
  • Очистити від нальоту кондиціонери та іншу кліматичну техніку. Кондиціонери, системи вентиляції та зволожувачі багато працюють влітку, збираючи на своїх деталях наліт, грибок і бруд, який не тільки може нашкодити здоров'ю людини, але й призвести до більш швидкої поломки приладу. Якщо вчасно очистити кліматичну техніку, з настанням літа Вам і Вашій родині буде легше дихати і комфортніше спати у власній квартирі.
  • Очистити від накипу водонагрівачі. Якщо в квартирі стоїть електричний бойлер, то перед зимою його необхідно почистити від накипу. Адже взимку вода в трубах більш холодна, потреба в гарячій воді ще більш гостра, а бойлер з накипом не зможе з цим впоратися. Результат - більш швидка несправність приладу і серйозна не економія електрики.
  • Очистити балкон від непотрібних речей. Якщо у Вас вдома немає балкона або Ваш балкон за склом, то цей пункт не для Вас, але якщо у Вас справжній відкритий балкон, на який буде падати сніг і вода, то бажано забрати від туди потрібні речі, викинути непотрібні. Тоді Ви не тільки залишите в безпеці всі Ваші потрібні речі, але і звільніть місце для споряджень зимового відпочинку (лиж, санчат, сноубордів та іншого).

Все це не займе дуже багато часу, особливо, якщо створити графік прибирання і розтягнути це на тиждень. Дуже добре, якщо у Вас будуть помічники, тобто вся сім'я візьме участь у генеральному прибиранні квартири.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber