+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Літо вважається самим тихим сезоном на ринку нерухомості. Адже саме до цієї пори року всі намагаються вже закінчити всі клопоти, пов'язані з придбанням квартири і ремонтом в ній, і зі спокійною душею відправиться у відпустку.

 

А ось для тих, хто нікуди не збирається - літо може стати найбільш вигідним часом для такого важливого придбання, як покупка нового житла. Забудовники й ті, хто безпосередньо пов'язані з продажами квартир, знайомі не з чуток з такою ситуацією справ, і тому намагаються різними способами залучати потенційних клієнтів. Найбільш дієвим способом активних продажів в літній час є знижки, подарунки та акції.

Тому влітку можна не тільки купити квартиру, але і заощадити гроші на ремонт або на купівлю додаткового місця на парковці.

Але, в основному, такий стан справ відноситься до первинного ринку нерухомості.

На вторинному ринку справи йдуть трохи інакше. Адже найчастіше квартири там продають самі власники, а вони не особливо бажають втрачати власні гроші, і питання сезонності на ринку їх не цікавлять. Тому переглядаючи пропозиції, ви не зіткнетеся з особливим зниженням цін. Продавці не готові торгуватися, і можуть чекати до вересня, коли всі ціни на нерухомість знову поповзуть вгору. Винятком з цього правила можуть бути особи, які бажають продати свою квартиру в найкоротші строки.

Отже, давайте розберемося в плюсах і мінусах покупки квартири в літній період.

До незаперечних переваг відносяться такі чинники:

  • Акції та знижки, завдяки яким є можливість купити квартиру за більш вигідною ціною.
  • Спокійний переїзд. Батьки мають досить часу для того, щоб перевезти всі речі в нову квартиру, поки діти гостюють в бабусі в селі або відпочивають у таборі.
  • Час для обдумування покупки. Влітку на квартири немає такого попиту, як в інші періоди, саме тому клієнт зможе добре подумати і вибрати те, що йому дійсно до душі. І при всьому цьому не бояться, що заповітну квартиру хтось купити раніше за нього.

Але як би райдужно все не здавалося, у літнього придбання нерухомості існує і ряд мінусів:

  • Пропозицій значно менше. Особливо це стосується вторинного ринку нерухомості. Адже приватні продавці намагаються притримати свої квартири до сезону високих цін. А деякі з них просто хочуть відпочити, не будучи залученими в різні клопоти з продажу майна.
  • Велика кількість шахраїв. У період акцій та знижок недобросовісні продавці нерухомості можуть вам підсунути зовсім не те, що обіцяли. Тому потрібно бути пильними і ретельно все перевіряти.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber