+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
Ремонт у новобудові

Купуючи нове житло, особливо в новобудові, дуже гостро постає питання ремонту. Не завжди люди, які щойно попрощалися з досить великою сумою грошей, заплативши вартість квартири, можуть викласти ще солідну суму за ремонт. А якщо відкладати ремонт, відкладається і щасливий момент переїзду і спільної вечері в честь новосілля.

Ми пропонуємо Вам кілька секретів, які допоможуть Вам фінансово заощадити на ремонті, а також наблизити радісний момент переїзду в нове житло, про яке Ви мріяли.

 

  • Перше, на чому можна заощадити - це демонтаж непотрібних елементів в квартирі, а також вивезення будівельного сміття. Звичайно, для таких цілей можна найняти спеціальну групу людей, які все швидко зроблять без Вашого втручання, але навіщо платити там, де можна самостійно попрацювати і задовольнитися виконаною роботою.
  • При покупці будівельних матеріалів можна значно заощадити. Часто українські матеріали набагато дешевше і багато в чому не поступаються імпортним. Треба звернути на це особливу увагу тоді, коли йдеться про новобудову. Справа в тому, що новому будинку необхідно десь 2 роки, щоб нормально просісти. За цей час Ваш дорогий ремонт можуть вкрити тріщини, плями та інші неприємності.
  • Перед тим, як починати повнометражний ремонт, необхідно звернутися до фахівця, який оцінить стан електродротів та системи труб, щоб вчасно усунути всі можливі несправності. У такому випадку, в майбутньому не доведеться жертвувати ремонтом.
  • І переходимо до безпосереднього ремонту: стіни. Часто багато зусиль і фінансів вимагає вирівнювання стін. Цього можна уникнути, якщо використовувати гіпсокартон, який не є дорогим матеріалом. Вибравши такий варіант, Ви значно заощадите на штукатурці. Правда, є один мінус - доведеться пожертвувати площею квартири.
  • Підлога. Відомо, що паркетна дошка краще, ніж ламінат, так як вона більш красива і натуральна на вигляд, а також значно довговічніша. Але потрібно розуміти, що хороша паркетна дошка має відповідну ціну, а хороший ламінат коштує, як погана паркетна дошка. Чому б не зупинити свій вибір на якісному ламінаті?
  • Міжкімнатні двері. Зрозуміло, що ціна натуральних дверей з цілісного масиву горіха або клена, наприклад, може бути багатьом не по кишені, а купувати двері з МДФ вже дуже не хочеться. Є вихід - дерев'яні двері з клеєного масиву. Вони мають масу переваг і середню ціну.

 

Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам грамотно і конструктивно організувати ремонт. Ми бажаємо Вам приємного ремонту і щасливого життя в новій квартирі!

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber