+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Існує багато способів, за допомогою яких можна заощадити хороший відсоток Ваших рахунків за комунальні послуги. Цікаво, що більшість з Вас знають ці шляхи, але не використовують їх, хоча суми платять солідні, залишаючи такі величезні рахунки в довгостроковій перспективі. Створити необхідні звички легко.

Ми пропонуємо кілька ідей, які будуть розглянуті нижче, для того що б, в кінцевому підсумку, здійснити економію на комунальних послугах і витрачати гроші на щось більш розумне і приємне. Існує загальне правило, якому Ви повинні слідувати, якщо Ви хочете заощадити - щоб врятуватися від величезних комунальних послуг, необхідно відключити все, чим Ви не користуєтеся, і змінити спосіб використання того, чим Ви користуєтеся. Це звучить складно, і, можливо, трохи страшно, але давайте детально розглянемо, що і як можна змінити так, щоб Ваш дім і родина, почавши економити, не відчували дискомфорту в побуті.

Оплата і перерахунок рахунків

  • Щоб заощадити, необхідно спочатку з'ясувати, на що і скільки Ви витрачаєте.
  • Переконайтеся, що ви не платите за старі послуги, які більше не використовуються (наприклад, кабельне телебачення, домашній телефон або інше).
  • Оплату рахунку за комунальні послуги робіть через онлайн-сервіси. Це дозволить заощадити час і витрати.

Рахунки на воду

  • Якщо Ви їдете на кілька днів, запишіть свої показники лічильників. Встановіть їх ще раз після повернення. Якщо є відмінності, то це означає, що у Вас проблеми з сантехнікою або з лічильником на воду. Необхідно розібратися і замінити несправні прилади.
  • Не ігноруйте крани, які не зупиняють воду повністю і дозволяють пропускати невелику кількість крапель тоді, коли кран закритий. Ви не можете собі уявити, як багато води і, головне, грошей, Ви втрачаєте через ці маленькі крапельки.
  • Ви будете економити до п'яти разів на рахунках за воду, якщо замість того, щоб використовувати ванни, скористаєтеся душем.
  • Замініть звичайні змішувачі, ті, які з двома ручками, на ті, які мають тільки одну ручку. Після установки, вода відразу буде текти нормальної температури, і Ви не будете втрачати десятки літрів на місяць на те, щоб налаштувати воду бажаної температури.
  • Резервуар в туалеті може бути встановлений меншого розміру, щоб збирати менше води.
  • Можливо, Ви знаєте цю пораду, але ми повинні згадати, тому що це дуже ефективно: зупиніть воду під час чищення зубів. Таким чином, Ви можете заощадити більше 500 літрів кожний місяць (це дорівнює половині кубічного метра води).
  • Замінити старі прилади новими. Побутова техніка, така як пральні і посудомийні машини класу "А" зберігають не тільки воду, а й електроенергію.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber