+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
Купівля квартири в Чернівцях

Рано чи пізно кожна молода сім'я, незалежно від її матеріального становища і статусу, задається питанням придбання власної нерухомості.

Житлове питання завжди досить непросте – окрім великих грошових витрат, це ще й велика відповідальність, адже стільки нюансів варто врахувати, перш ніж визначитися в своєму виборі.

 

Придбання квартири в нашому місті на сьогоднішній день не настільки проблематично – досить помірні ціни (так як сама область маленька, і центр міста не такий великий), величезний вибір (від квартир в історичному центрі до новобудов в спальних районах). Але залишається актуальним питання – в якому районі купити квартиру в Чернівцях. Адже кількість пропозицій не робить вибір більш простим і очевидним. Тут немає однозначної відповіді, необхідно зважити всі аргументи «за» і «проти» і прийняти найбільш прийнятне для себе рішення.

 

Житлова площа в центрі міста хороша тим, що фактично все буде знаходитися прямо поруч з будинком. Театр, кінотеатр, будь-якого типу магазини, кафетерії, навчальні заклади. Але не варто забувати і про пам'ятки культури – приємно споглядати з вікна своєї квартири чудовий краєвид, але завдяки цьому і її вартість буде в рази дорожче.

 

Купівля квартири в новобудові обійдеться набагато дешевше. Ще один явний «плюс» тут полягає в євроремонті, який часто вже проведено. Незважаючи на те, що в центр доведеться трохи пройтися або проїхатися на якомусь транспорті, торгівельних центрів, кафе і різних спортивних або розважальних закладів поряд знайдеться не менше. Але відразу варто врахувати, що квартири в новобудовах значно відрізняються від житла в центрі. Метраж і планування тут зазвичай стандартне. На відміну від високих стель і великих кімнат австрійських будинків, тут переважає так званий стиль «коробки». Але для молодої сім'ї таке невелике житло теж може стати відмінним варіантом.

 

При виборі житла варто враховувати не тільки загальні критерії, а й особисті переваги і особливості життя. Так, вирішальним фактором, що дає відповідь на питання про те, в якому районі купити квартиру в Чернівцях, може стати розташування робочого офісу, наявність стоянки або гаража, віддаленість навчальних закладів і багато іншого. Кожна молода пара повинна самостійно зробити для себе цей складний вибір. Краще відразу усвідомлено і продумано підійти до цього питання, ніж потім відмахуватися відмовкою, що «з милим рай і в курені».

 

Читайте також інші статті на цю тему: «Чи варто купувати житло в Чернівцях?», «В якому районі Чернівців купити квартиру?».

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber