+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Найдорожчий житловий фонд у Чернівцях представлений об'єктами в історичній частині міста. Вибрати квартиру можна буде в новобудові або підібрати варіант на вторинному ринку.

Вартість «вторічки», часто перевищує ціни на житло в новому будинку. Тому є кілька причин, серед яких стан житла: як правило, квартири на вторинному ринку пропонують в житловому стані, а від забудовника ви отримаєте об'єкт, що вимагає обробки і обстановки.

Купівля через агентство нерухомості

Продаж квартир у місті Чернівці здійснюється профільними компаніями, які можуть запропонувати масу вигідних варіантів. При цьому, багато потенційні покупці навмисно звертають увагу тільки на пропозиції від приватних осіб, ризикуючи нарватися на шахраїв. Саме тому рекомендується розглядати пропозиції від агентств, які мають власним фондом житла на продаж. У випадку, якщо компанія пропонує квартиру від іншого власника, потенційний покупець також отримує масу переваг, у вигляді експертної підтримки і повноцінного супроводу угоди купівлі-продажу.

Найбільш економічним варіантом буде придбання квартири на вторинному ринку в недобудованих будинках, де початкові покупці не в змозі надалі оплачувати кредит за договором або вносити інвестиції на подальше будівництво. У багатьох випадках безпосередні власники квартир виставляють їх на продаж за початковою собівартості.

Квартири від забудовника

У Чернівцях представлені різні варіанти житла від забудовника. Купуючи квартиру на початкових етапах будівництва будинку (виступаючи в якості інвестора) можна заощадити близько 30% від вартості квадратного метра після здачі об'єкта в експлуатацію. При цьому, житло преміального сегмента, не рідко зводиться «під ключ» з повноцінною оздобленням і атмосферою. У таку квартиру можна в'їжджати відразу після покупки без необхідності додаткових витрат на ремонтні роботи, меблювання, технічне облаштування тощо Однак, плануючи придбати житло від будівельників, у замовника зберігається можливість вибору планування, всіх матеріалів і предметів обстановки. З обмеженим бюджетом рекомендується зосередити увагу на околиці міста, де є маса цікавих варіантів, у тому числі в новобудовах.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber