+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
Елітні новобудови

Міське житло класу «преміум» з'явилося на ринку нерухомості порівняно недавно, і швидко знайшло високий попит. Багато експертів порівнюють елітні новобудови з творами мистецтва, так як вони з часом тільки дорожчають, і є вигідним капіталовкладенням.

Елітні новобудови в Чернівцях володіють унікальним зовнішнім виглядом, розташовані в кращих районах міста, і виконані в повноцінній відповідно до сучасних вимог в області комфортабельності. Одним із зразкових представників елітної нерухомості є житловий комплекс «Галактика», розташований практично в історичному центрі міста. На вибір покупців кілька варіантів квартир різної площі, а також унікальні пентхауси з неймовірними панорамами міста. Житловий фонд будинку включає одно, двох, трьох, чотирьох, п'ятикімнатні квартири з високими стелями і великою площею заскління.

Особливості елітного житла

Житловий комплекс «Галактика» знаходиться в екологічно чистому районі міста. До складу входять два блоки, власна стоянка для мешканців будинку, обладнана дитяча площадка і облагороджена прибудинкова територія. За близькості є дитяча лікарня та поліклініка, ряд дошкільних та середньо освітніх установ, а також маса магазинів і невеликий продуктовий ринок в крокової доступності. Серед особливостей даного преміального житла слід зазначити:

  • Особлива планування і широкий асортимент квартир різної площі.
  • Всі комунікації повністю відповідають сучасним вимогам.
  • Просторі під'їзди і сходові майданчики.
  • Зручне розташування з розвиненою інфраструктурою.
  • В радіусі 10 хвилин є школа, доглянута паркова зона, супермаркет.

Крім очевидних відмінних рис, також слід враховувати унікальні інженерні і дизайнерські рішення в архітектурі об'єкта. Таке житло приваблює погляди, запам'ятовується і дорожчає з часом. Крім того, при будівництві використані дорогі будівельні матеріали, що забезпечує більш тривалий термін служби об'єкта в цілому, в порівнянні з будинками бюджетного цінового сегмента.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber