+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
квартиры в новостройках

Велика частина пропозицій в області нерухомості, як правило, припадає на вторинний ринок. В даному випадку будь-який покупець зможе вибрати квартиру в житловому або нежитловому стані в різних районах міста.

Однак, нерухомість в місті Чернівці також представлена різними новобудовами, серед яких гідне місце займає житловий комплекс «Сучасний проспект». Даний об'єкт розділений на чотири блоки з квартирами різної площі, а для любителів сучасного просторого житла є дворівневі квартири на останньому поверсі будівлі.

ЖК являє собою сучасну будівлю з просторими квартирами, зручними під'їздами і облагородженою прибудинковою територією. Крім того, купуючи квартиру в новому будинку, ви отримуєте повнофункціональний житло з новими комунікаціями, які володіють багаторічним запасом експлуатаційної довговічності. Квартири вторинного ринку не мають подібних переваг в принципі, так як справність нових інженерних комунікацій в квартирі повністю залежить від працездатності всієї системи в цілому.

Особливості житлового комплексу

ЖК «Сучасний проспект» складається з чотирьох блоків, кожен з яких має в своєму розпорядженні однаковою кількістю квартир. Останній, дев'ятий поверх, включає житло стандартного типу і просторі дворівневі квартири. Решта фонду включає стандартні варіанти з однією, двох або трьох кімнат.

Даний об'єкт також привабливий з точки зору розташування. До історичного центру не більше 10 хвилин їзди, а громадським транспортом можна добратися в будь-яку точку міста без пересадок. Крім того, об'єкт знаходиться в районі з високорозвиненою інфраструктурою. В межах 10 хвилин неспішної прогулянки є все необхідне для сучасного життя: продуктові магазини, торговий центр, продуктовий ринок, магазини одягу, кафетерії і ресторани, медичні установи, школи і т.п. Подібна інфраструктура робить житловий комплекс відмінним варіантом для сімей будь-якого типу і чисельності.

Важливо також відзначити той факт, що неподалік є паркова зона, а сам житловий комплекс знаходиться на відстані від жвавих доріг, в тихому і спокійному районі. При цьому, він розташований в самому центрі ділової частини міста.

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber