+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Нерухомість у центральних районах будь-якого міста є однією з найбільш затребуваних. Так, ви можете купити квартиру в Чернівцях на проспекті Незалежності за прийнятною ціною з різною кількістю кімнат.

В даному районі представлені варіанти бюджетного класу, бізнес-нерухомість, а також квартири елітного рівня.

Основні моменти придбання нерухомості

Щоб купити квартиру в Чернівцях на Проспекті потрібне ретельне вивчення ринку нерухомості у даному районі. Як правило, простіше звернутися безпосередньо до забудовника, який підбере оптимальний варіант під ваші вимоги, а також надасть всі необхідні консультації в області документального оформлення. Останній етап особливо важливий, так як саме і прозоре офіційне оформлення документів дозволить купити квартиру у Чернівцях (проспект Незалежності) без ризиків її втрати або подальшої судової тяганини.

Важливим нюансом є вибір багатоквартирного об'єкта — будова вторинного ринку нерухомості, купівля житла в новобудові або варіант придбання квартири на етапі будівництва будинку з метою економії. В кожному випадку є безліч ризиків, які допоможуть істотно знизити фахівці профільних агентств.

Перед тим, як купити квартиру в Чернівцях (проспект «Незалежності») обов'язково врахуйте особливості конкретного будинку, і необхідні витрати на утримання нерухомості в майбутньому. Обслуговування може включати витрати на опалення, під'їзд, паркінг, прибирання території тощо.

Інфраструктура

Для того, щоб купити квартиру в м. Чернівці, проспект Незалежності підходить найкраще. Центральна вулиця володіє розвиненою інфраструктурою, поблизу є маса супермаркетів, магазинів крокової доступності, ресторанів і кафе для відпочинку. У радіусі одного кварталу розташовано декілька загальноосвітніх шкіл, гімназія, дитячий садок, поліклініки і т. п. Дані переваги є важливим чинником при виборі квартири молодими сім'ями з дітьми шкільного чи дошкільного віку.

Плануючи придбати квартиру (Чернівці, проспект «Незалежності») важливо завчасно вивчити всі особливості об'єкта, особливо, якщо планується купівля житла у новобудові. У подібних об'єктах найбільш затребуваними є квартири 3-5 поверхи з вільним плануванням і охоронюваним під'їздом.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber