+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Житло елітного класу не завжди розташовується за містом, у вигляді розкішного приватного будинку або вілли. В межах міста така нерухомість представлена пентхаусами, які розташовуються на останньому поверсі багатоповерхових житлових комплексів, що забезпечує неперевершені панорами міста і необмежені можливості по плануванню.

Серед потенційних покупців особливим попитом користуються об'єкти, які займають весь верхній поверх з повноцінною панорамою у всіх напрямках. Щоб купити пентхаус у Чернівцях доведеться витримати певну процедуру оформлення, в чому допоможуть кваліфіковані юристи даної галузі. Важливо розуміти, що таких об'єктів не багато навіть в дуже великих містах, і асортимент буде складатися з невеликої кількості варіантів. Локація пентхаусів поширюється не тільки на новобудови міста, але і на історичні малоповерхові райони.

Особливості та переваги

Розташування на останньому поверсі з виходом на всі сторони будівлі забезпечує можливість природного освітлення на протязі всього дня. Практично всі пентхауси обладнані з власними терасами під відкритим небом, де можна провести вечірку або відзначити родинне свято в колі друзів. Там же можна облаштувати зимовий сад, басейн, барбекю зону, ігровий майданчик, спортзал тощо.

Для того, щоб купити пентхаус, Чернівці підходять як не можна краще. Місто має безліч зданих в експлуатацію нових багатоквартирних будинків, а також масою об'єктів на стадії будівництва. У багатьох останній поверх передбачено під пентхаус, а деякі об'єкти готові запропонувати квартиру подібного типу «під ключ» з повноцінним облаштуванням від забудовника.

Документальне оформлення

Найважливішим етапом придбання елітної нерухомості є оформлення всіх необхідних документів. Крім договору «купівлі-продажу» потрібна підготовка маси документів, які можуть забрати багато часу. Крім того, щоб мінімізувати ризики нерухомість краще всього заздалегідь перевірити на наявність всіляких обтяжень та інших проблемних моментів. Всі операції можна виконати самостійно, проте, краще довірити процедуру відповідним професіоналам або профільного агентству. Фахівці виконають всі необхідні перевірки, підготують документацію і допоможуть правильно оформити нерухомість з мінімальними витратами.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber