+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Останнім часом багато компаній забудовників пропонують квартири в новобудовах з євроремонтом, що має на увазі наявність багаторівневої або підвісної стелі, паркету або ламінату на підлозі, сучасного кахлю у ванній кімнаті.

Але багатьох сучасних покупців не влаштовує вся ця краса і вишуканість, властива усім, і вони хочуть вибрати собі житло, яке б відрізнялося індивідуальністю. Продаж таких квартир в місті Чернівці здійснюється вже не перший рік, тому кожен бажаючий зможе придбати собі цей варіант.

Що таке квартира з дизайнерським ремонтом?

Купуючи квартиру з дизайнерським ремонтом, люди розраховують на те, що зможуть повертатися кожен день в затишне, але при цьому унікальне сімейне гніздечко, в якому все відповідає їх характеру.

Як правило, в квартирах з унікальним дизайном дотримуються всіх правил оформлення, що включають в себе певний колір, стиль. Якщо мова йдеться про вибір колірної гами, то тут є свої особливості. Виявляється кольори можна розділити на чотири категорії:

  • хроматичні, що включають в себе червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий і всі їх відтінки;
  • ахроматичні - характеризуються тим, що вони не мають колірного відтінку. Це чорний, білий і їх варіанти;
  • теплі. До даної категорії відносяться червоний і помаранчевий і всі ті тони, які мають їх тони;
  • холодні - це блакитний, синій і їх відтінки.

Індивідуальний підхід до вибору кольору дуже важливий, тому що його вплив на психіку людини давно доведено фахівцями, тому колірну гамму в дизайнерських ремонтах обов'язково узгоджують з мешканцями квартири. Наприклад, червоний дарує відчуття тепла, зелений заспокоює, фіолетовий охолоджує, білий - додає легкості.

Крім колірної гами у випадку з дизайнерським ремонтом, слід дотримуватися одного стилю, тому їх змішування на невеликій території негативно позначиться на загальній картині.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber