+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

На сьогоднішній день цікаві пропозиції від будівельних компаній з приводу квартир з ремонтом надходять у величезній кількості, і покупцеві залишається лише визначитися з тим, який ремонт його влаштує.

Справа в тому, що та чи інша квартира з готовим ремонтом може кардинально відрізняться, тому що якість і клас ремонтних робіт можуть бути різного роду.

Квартира зі звичайним ремонтом

Якщо говорити про новобудови, в яких квартири «під ключ» здаються зі звичайним ремонтом, то покупцеві слід бути готовим до того, що приміщення буде придатним для життя. Як правило, ремонт в таких квартирах виконується за шаблоном з використання якісних, але недорогих матеріалів. Головною перевагою покупки квартири зі звичайним ремонтом є те, що вона буде коштувати набагато дешевше, ніж інші, але потрібно бути готовими до того, що родзинки в інтер'єрі, швидше за все, не з'явиться.

Квартира з євроремонтом - можливість жити по-новому

Інша справа, квартира з євроремонтом, яка передбачає зручне планування, виконання робіт за спеціальним дизайн-проектом. Як правило, в даному випадку мається на увазі наявність теплих підлог, системи кондиціонування, стіни і стелі оздоблюються матеріалами підвищеної якості. В окремих випадках присутні такі елементи декору як декоративні арки, ніші, перегородки.

Квартира з дизайнерським ремонтом

Для людей, які не згодні кожен день повертатися в квартиру з підвісними стелями, кахельною ванною кімнатою і ламінованою підлогою, сучасні компанії забудовники пропонують квартири з дизайнерським ремонтом. Це має на увазі вираження індивідуальності майбутніх мешканців. Саме слово «дизайн» в перекладі з англійської означає «план», «задум», тобто це не тільки високоякісні матеріали, високий професіоналізм майстрів, але ще і індивідуальний підхід до виконання оздоблення.

Як бачимо, квартиру з ремонтом в новобудові можна купити на будь-який смак і бюджет, головне чітко визначитися з тим, в яке житло сім'ї захочеться кожен день повертатися знову і знову.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber