+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Вже давно не актуально розмежовувати вітальню і кухню або вітальню і спальню. В одній кімнаті можуть бути спальня і гардеробна або ванна кімната. А сучасні планування квартир дозволяють ділити на зони простір так, як завгодно мешканцям житла.

 

Варіанти виділення зони сну у вітальні

 

Зупинимося докладніше на зонуванні спальні з вітальнею, тому що в однокімнатних квартирах в будь-якому випадку доводиться виділяти зону сну і місце для проведення дозвілля, прийому гостей.

 

Варіантів, як відокремити спальне місце від загального простору, маса:

 

  • найпоширеніший спосіб - це розкладний диван;
  • якщо купити ліжко-трансформер, яке, вночі буде служити спальним місцем, а вдень перетворюється в шафу, то можна виділити багато корисного простору;
  • зонування спального сегмента за допомогою штор. До стелі можна причепити карниз, на якому буде висіти штора, яка відокремлює ліжко від вітальні;
  • бюджетний, але дієвий спосіб відділення зони сну - це стелажі, які одночасно можуть служити і книжковими полицями;
  • незвично виглядає перегородка між спальнею і вітальнею з вбудованим двостороннім каміном. В даному випадку обидві зони мають цікавий елемент
  • декору, який створює додатковий затишок і допомагає розслабитися;
  • у великій вітальні можна відокремити спальне місце за допомогою скляної перегородки зі шторами;
  • при дуже високих стелях для зони сну є можливість виділити цілий ярус, головне, організувати до нього зручний доступ.

Як бачимо, відокремити спальне місце від загальної кімнати можна різними цікавими способами. Все залежить від розмірів вітальні і фантазії мешканців квартири.

 

Організація зона відпочинку в спальні

 

А якщо у вас квартира має 2 і більше кімнат, велику спальню, гріх не використовувати її більш раціонально, ніж тільки кімнату для сну. У ній можна організувати також невелику зону відпочинку, правильно це все оформивши. Адже не важко поставити столик і пару крісел біля вікна для читання книг або приємних бесід у колі сім'ї. Вдень у такому місці буде багато світла, а для вечора слід передбачити оригінальний світильник. Також цей затишний куточок можна використовувати для сніданків, ранкових чаювань, кави. Адже приємно ж насолоджуватися ранковою кавою, сидячи в зручному кріслі і споглядаючи гарний пейзаж через вікно.
У кожній квартирі повинен бути затишний куточок для того, щоб відпочити і розслабитися після важкого робочого дня.


Вас можуть зацікавити наступні матеріали: Секрети для візуального збільшення простору невеликих квартир, Однокімнатна квартира може бути комфортною.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber