+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

З настанням літа починається спекотний період. Зазвичай він характеризується високими показниками термометра, тривалою відсутністю опадів і яскраво сяючим сонцем. Всі ми чекаємо цього часу, щоб поїхати у відпустку і погрітися на пляжі, але, крім очевидних переваг, у нього є маса недоліків.

Через високу температуру на вулиці знаходитися просто нестерпно і те ж саме відбувається в квартирі. Для деяких людей спека може навіть стати небезпечною для здоров'я, тому цю проблему потрібно вирішувати. Кожен рятується від перегріву по-різному. Іноді досить прийняти холодний душ або випити прохолодний напій, але зі спекою в квартирі потрібно боротися ефективніше.

Найпопулярніші охолоджуючі прилади

Найбюджетніший варіант контролю температури в приміщення - це вентилятор. Зараз кожен може придбати маленьку або велику модель, установка якого потребує від вас тільки наявності розетки. Стандартного вентилятора цілком вистачить, щоб охолодити невелику кімнату, але для цього він повинен довго і безперервно працювати. Наступний, більш дорогий і ефективний варіант - кондиціонер. Для його установки вам доведеться звернутися за допомогою до фахівців, але ефект охолодження вам забезпечений. Ви можете самостійно виставити бажану температуру і насолоджуватися приємною прохолодою, та головне не перестаратися.

Як вибрати кондиціонер?

Занадто висока потужність приладу може призвести до протягів, різких перепадів температури і високої плати за електроенергію. З іншого боку, низька потужність зробить його абсолютно неефективним. Щоб вибрати такий пристрій, потрібно виміряти площу квартири і врахувати наявні електроприлади. Оптимальна потужність підбирається таким чином: 1 квт на 10 квадратних метрів. У магазинах можна знайти як дорогі, так і більш бюджетні моделі, тому не варто собі відмовляти.

Народні способи боротьби зі спекою

Якщо для вас проблема не стоїть так гостро, щоб купувати дорогі прилади, то ви можете покластися на прості і дієві народні методи. Перш за все, щоб охолодити квартиру, радимо вам зробити вологе прибирання. Це освіжить приміщення і трохи його охолодить. Так само на допомогу можуть прийти ароматичні масла, наприклад м'ятне. Можна скористатися аромалампою або просто розповсюдити масло по кімнаті. Температура в будинку нижчою не стане, але вам буде набагато легше перенести спеку. Ось такі прості поради допоможуть вам вдало перенести наступаюче спекотне літо.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber