+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Кожна сім'я прагне жити у своїй власній квартирі, але зіткнувшись безпосередньо з вибором житла, люди починають розуміти, як це непросто вибрати ідеальний варіант.

Звичайно, якщо ви купуєте елітне житло, то створити затишок в ньому буде набагато легше, але все одно буде потрібно фантазія.
Усі жінки мріють про затишок у власній квартирі, щоб туди хотілося повертатися знову і знову. Але дане поняття у кожної з них різне, тому що для однієї - це простір, для іншої - яскравість, а для третьої - краса. Але, як до цього прийти, часто, не знає ніхто.

Цікаві ідеї благоустрою квартири

Якщо хочете по-своєму облаштувати житло, але не зовсім уявляєте, як це зробити, то можете поступити таким чином:

  • необхідно взяти аркуш паперу і описати на ньому всі ідеї з облаштування квартири в елітній новобудові. Вони можуть бути не тільки реальні, а й найбезглуздіші;
  • якщо є можливість, то можна зробити графічний макет того, що ви хочете побачити в результаті.

І тільки тепер можна приступати до здійснення плану. Тут потрібно починати зі стін. Якими вони повинні бути поки не знає ніхто, тому що вам може подобатися один колір, але якщо він буде на стінах, то може виглядати зовсім в іншому світлі. А щоб точно дізнатися, зі стінами якого кольору вам буде затишно, необхідно побувати в тих місцях, де є приклади інтер'єрів і подивитися, в кімнаті з якими стінами вам найспокійніше. Це і буде найбільш підходящий відтінок вашої майбутньої квартири в елітному будинку. Після того, як визначилися зі стінами, можна приступати до підлог, стель, а в кінці вже починати підбирати меблі.

Як правильно підібрати меблі?

Що стосується меблів, то тут також необхідно серйозно підійти до цього питання. І перш ніж вирушати в меблеві салони, потрібно також взяти аркуш паперу, ручку, щоб накреслити на ньому свою квартиру і розташувати варіанти розміщення меблів і продумати, яка саме вам потрібна, і купувати лише необхідне. Щоб правильно вибрати меблі, слід звернутися до дизайнерів, тому що меблі - це задоволення не з дешевих, тому краще заплатити певну суму дизайнеру, ніж накупити невідповідних диванів і шаф, які будуть лише захаращувати простір, а не приносити задоволення мешканцям квартири.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber