+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Сучасні господині активно використовують свіжу зелень при приготуванні страв. Взагалі, зелень класифікується як верхні пагони різних рослин, трав. Її використовують у свіжому вигляді, а сушена вона вже переходить в розряд спецій, прянощів.

І якщо ви живете в новенькій квартирі, а дачі немає, то виростити собі зелень можна прямо вдома, а не витрачатися постійно на придбання свіжої зелені в магазині.

Як виростити зелень у себе в квартирі?

З настанням весни хочеться бачити зелень не тільки на вулиці, але й у себе в квартирі та на столі. А зробити це дуже просто, тому що такі трави, як кріп, петрушка, кінза легко виростити в горщиках.
Наприклад, кріп є приправою номер один для більшості господинь. Для його вирощування в домашніх умовах необхідний горщик із землею, сонячне світло і трошки мінерального добрива.
Що стосується петрушки, то з нею необхідно повозитися, бо вона дуже примхлива. По-перше, перед посівом насіння потрібно залити холодною водою, по-друге, сіяти його необхідно на глибину 0,5 см, по-третє, виростати вони повинні в темному приміщенні, а потім вже переставляти ближче до світла.
Такий вид зелені, як кінза любить легкий ґрунт з нейтральною кислотністю, а в іншому все просто: посіяти насіння рядами і не забувати про полив.
Вищезазначені види трав найбільш поширені, але деякі люблять заправляти страви і такими травами, як меліса або базилік.
Меліса - це рослина, яку потрібно висаджувати в ряд на відстані 12-15см один від одного і поливати три рази в тиждень. Для отримання пишного листя потрібно відразу прищепляти бутони, що з'явилися.
Базилік дуже любить тепло, тривалий світловий день, добрива і якісний полив. Також для базиліка необхідний дренаж.

Де краще вирощувати зелень?

У квартирі розмістити зелень найкраще на підвіконні, бо там найбільше світла. Необхідно купити горщики. Для цього найбільш прийнятні будуть довгі варіанти. У них і садити зручніше, тому що більше поміщається, і виглядають вони красиво.
Як бачимо, дотримання нехитрих порад дає можливість мати зелень на столі не тільки в сезон, але і цілий рік. Рослини, вирощені своїми руками і їсти приємніше.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber