+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Як би нам не хотілося жити в просторих і світлих квартирах, але життя диктує свої умови і досить часто доводиться вибирати квартири з обмеженим простором. До того ж на ринку нерухомості таких пропозицій досить багато. Одна третя всіх пропозицій - це однокімнатні квартири.

Але як стверджують фахівці, краще мати невелику, але власну квартиру, ніж велику, проте орендовану. Давайте краще розберемося, які кроки слід зробити, щоб невелика квартира стала просторою і затишною.

Якщо є можливість краще демонтувати всі перегородки/стіни. Сьогодні великою популярністю користуються квартири-студії. Це означає, що всю площу займає одне приміщення, яке візуально розділене на різні тематичні зони.

Якщо, такі зміни для квартири не найкраще рышення, слід замінити всі міжкімнатні двері на скляні або ж розсувні. У такому випадку, візуальні перегородки між кімнатами будуть не такими помітними, відсутність порогів також позитивно вплине на простір.

У квартирах з низькими стелями категорично не рекомендується відкривати багато простору, так як велика площа «краде» висоту, і Ваша квартира буде нагадувати складське приміщення - довге і вузьке. Також у таких випадках не варто відокремлювати стелю фільонкою або стельовим плінтусом.

 Другою хитрістю, якою можна скористатися є холодні тони при фарбуванні стін. Всі знають, чим світліша кімната, тим вона здається більшою, але це відноситься тільки до холодних відтінків. Теплі тони, як і білий колір такого ефекту не мають. Також стежте, щоб стеля була на пару тонів світлішою за колір стін.

Велику увагу варто приділити і освітленню. Одна центральна люстра, розташована посеред кімнати - це рішення минулого століття. Сьогодні джерел світла повинно бути декілька. Їх розміщення залежить від функціонального призначення кімнати та її окремих зон. І найголовнішим правилом тут вважається, що світла має бути достатньо. Навіть найменший його надлишок або недостача можуть завдати дискомфорт вашому перебуванню в приміщенні і в просторовому відчутті.

Дуже важливо не захаращувати простір меблями і різними атрибутами дизайну. У кімнатах з мінімальною кількістю меблів все здається більш просторим і світлим. Тому для невеликих квартир рекомендується купувати меблі, які можуть виконувати кілька функцій і значно економити простір. Також варто придивитися до різних сучасним напрямкам дизайну, так як саме вони орієнтовані на функціональний мінімалізм й простоту використання.

Ну і до невеликих хитрощів можна віднести розміщення дзеркал навпроти вікон, розміщення яскравого акценту на протилежному боці кімнати та обладнання великих і світлих вікон без перегородок.


Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber