+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

З першими холодними подихами вітру, ми відразу починаємо згадувати минулу зиму, і ті неприємності, які вона нам принесла. Ми говоримо про надзвичайні заморозки та їх наслідки. Само собою зрозуміло, що кожному хотілося б зробити все можливе, щоб наступної зими в квартирі було тепло і затишно. Народне прислів'я радить нам «Готуй сани влітку ...», а ми рекомендуємо Вам подумати про утеплення свого житла восени.

 

У більшій частині, дана стаття стосується власників житла вторинного ринку нерухомості, так як сучасні багатоповерхівки будуються з обліків всіх норм і правил, що робить нові квартири безпечними і стійкими до негативного впливу низьких температур. Але, все ж, навіть власникам квартир в новобудовах дані поради щодо проведення утеплювальних робіт у квартирі не будуть зайвими.

Почнемо з поліпшення систем опалення в самій квартирі. Спочатку необхідно перевірити роботу радіаторів і при потребі замінити старі батареї на нові. Також, існує кілька невеликих хитрощів, які допоможуть підвищити ефективність опалення у вашій квартирі:

  • У квартирі повинна бути забезпечена циркуляція теплого повітря. Батареї не повинні бути затулені шторами, меблями та іншими предметами інтер'єру. Тепле повітря повинне поширюватися по кімнаті, не зустрічаючи бар'єрів на своєму шляху.
  • Майстри радять встановити тепловідбивний екран за батареєю, тоді тепло буде направлено прямо в кімнату, а не вбиратися в стіну. Хоча в інтернеті можна знайти велику кількість варіантів самостійного виготовлення даного виробу, але ми рекомендуємо його придбати. Вартість такого екрану досить невелика, і вам не доведеться сидіти біля екрану комп'ютера і слухати кілька версій про те, що проста фольга, допоможе вам в даній ситуації найкраще.
  • Радіатор темного кольору виробляє більше тепла.
  • Подумайте про альтернативні системах обігрівання, але тільки про ті, які рекомендовані для використання в житлових приміщеннях і на поверхах. Це може бути масляні конвектора та інші.
  • Однією з основних причин тепловтрат в новобудовах вважається порушена технологія будівництва, внаслідок чого в стінах утворюються мікротріщини, які пропускають холод у всередину. Але ми щиро сподіваємося, що Ви перевірили це на етапі купівлі квартири.
  • Навіть володарі металопластикових вікон страждають від протягів. Якщо таке трапляється і у вас в квартирі, радимо Вам перевірити гумовий ущільнювач, який знаходиться по периметру стулок вікон. У більшості випадків його заміна вирішує всі незручності.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам провести холодні пори року в теплі і затишку.


Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber