+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Сучасні технології і новітні засоби комунікацій, які дозволяють без проблем спілкуватися на відстані, спонукають все більше людей вибирає роботу вдома. Іншими словами, сьогодні зовсім не обов'язково сидіти в задушливому і галасливому офісі, щоб відмінно виконувати свою роботу, спілкуватися з колегами і спільно вирішувати важливі завдання.

Також, працюючи на дому, можна приділяти більше часу своїй родині та справам по дому. Найголовніше тут - це все правильно організувати, так щоб коефіцієнт корисної дії у вас був максимальний, і часу вистачало абсолютно на все.

З чого ж слід почати? Відповідь тут досить проста - найбільш важливим елементом домашнього робочого процесу, є правильна організація робочого простору.

Швидше за все, у Вас вже є виділене місце під робочу зону, тобто там де стоїть комп'ютер. Але це місце бажано переглянути і гарненько проаналізувати. Воно повинно бути зручним і затишним. Ви не повинні нікому заважати, наприклад, якщо будете працювати в нічний час, але і денний час Вам повинен бути забезпечений спокій та тиша, для кращої концентрації.

Фахівці не рекомендують облаштовувати робоче місце в спальні, так як це особлива кімната для відпочинку, а наявність комп'ютера не дасть Вам розслабитися в повній мірі.

Далі варто звернути свою увагу на освітленість робочого простору. Вдень Ваш стіл повинен добре забезпечуватися природним світлом, краще всього розташувати його біля вікон. Для правшів головне джерело освітлення повинне знаходитися з ліва від них, для лівшів ж - справа. Вечірнє освітлення також відіграє важливу роль. У вас в кімнаті повинні бути присутніми відмінні світильники й настільна лампа. Вночі в жодному разі не можна працювати в повній темряві.

Також велику увагу потрібно приділити системам зберігання, адже саме вони зроблять ваше робоче місце зручним та ергономічним.

Ну і найважливіший елемент даного простору це стіл. Тут важливо все: і матеріали, і розміри, і висота. Всі ці характеристики залежать від вашого ремесла, наприклад, якщо Ви просто працюєте за комп'ютером, то вам потрібен відносно невеликий столик. Якщо у ваші обов'язки входить і робота з документами, то вам необхідні різні полички та скриньки. Якщо ж Ви займаєтеся шиттям, малюванням та іншою майстерністю, стіл повинен бути більшим.

 Для Вашого ж здоров'я дуже важливий і стілець, на якому Ви сидите. Працюючи в правильно підібраному місці, Ви будете здорові, і не будете відчувати різного виду нездужань, які викликає постійна сидяча робота.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber