+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

У попередній статті ми говорили про те, як підготувати свою квартиру до приходу холодів. Дане питання  є досить важливим для кожного власника квартири в новобудові, а також для щасливих володарів власних будинків. Тому сьогодні, ми б хотіли продовжити цю тему і поговорити про утеплення та ретельну підготовку до холодів ще одного важливого елемента нашої квартири - балкона.

 

Отже, з чого потрібно почати? Основою довговічності вашої прибудови є її гідроізоляція. Особливо важливо простежити, щоб вона була забезпечена в місцях стику балкону та житлового приміщення. В іншому випадку можна буде спостерігати досить неприємні наслідки. Плитка може руйнуватися, а інші елементи будуть піддаватися корозійним процесам.

Тут Вам на допомогу прийде просочуючі або обмазувальні композити, які здатні забезпечити надійний захист всіх стін, підлог, стиків та кутів. Якщо у Вас відкритий балкон, то все одно його краще утеплити. Правда до цього варто перевірити стан самого балкона і провести різні роботи по його зміцненню.

Наступним етапом в підготовці балкона до зими є установка хорошого підлогового покриття. Воно повинно бути надійним, не слизьким й легким для очищення. Необхідно вибирати такий матеріал, який здатний витримувати різні кліматичні умови, як у періоди екстремального холоду, так і при екстремальній спеці.

Фахівці рекомендують встановлювати керамогранітне покриття, так як воно зарекомендувало себе з найкращої сторони. Також досить зручним варіантом є терасна дошка.

Ще одним важливим кроком має бути забезпечення водовідведення. Відкриті балкони часто страждають від талого снігу і осінніх косих дощів. Щоб такого з вами більше не траплялося потрібно встановити надійну гідроізоляцію і встановити капельник. Також відмінним варіантом вирішення даної задачі буде злив води з балкона.

Встановлена ​​система сніготанення також допоможе вам запобігти псуванню балкона в зимовий період. Дана система досить сильно схожа на систему теплих підлог, які прокладають у квартирі. Тільки призначена вона не для того, щоб гріти ноги, а для того, щоб позбавлятися від снігу і намерзлої кромки льоду.

Ну і завершальним кроком повинна бути перевірка стану балконних вікон та дверей.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber