+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Ще з дитинства ми звикли до того, що в наших квартирах, особливо на підвіконнях, батьки завжди вирощували цілі палісадники домашніх рослин. У сучасних квартирах живих рослин, спостерігається все менше, вони витісняються новомодними стилями інтер'єрів, які вимагають використання сучасних матеріалів.

Тим не менше, нам досить складно уявити собі квартиру, в якій панує щастя і затишок без таких звичних кімнатних рослин. Останнім часом дизайнери інтер'єрів, все ж не радять повністю відмовлятися від рослин в інтер'єрі й рекомендують приділити особливу увагу кімнатним деревам. Тобто листвяним рослинам, які висотою своєї перевищують один метр.

Такі рослини здатні урізноманітнити строгий інтер'єр і зробити його більш домашнім і неповторним. Домашні дерева є джерелом кисню в квартирі, підвищують вологість повітря, мають заспокійливу дію на психіку людини. Також вони роблять Ваше житло більш затишним, можуть служити для візуального розбиття простору на кілька візуальних зон і пом'якшують деякі архітектурні елементи.

Отже, якщо Ви все ж прихильник озеленення свого житлового простору і вирішили придбати і розмістити в своїй квартирі невелике деревце, то зверніть увагу на наступні поради:

1. Всі рослини мають потребу в гарному освітленні і сонячному світлі, тому розміщувати їх потрібно безпосередньо біля вікон.

2.Також, дуже важливо щоб Ваша рослина не заважала нікому з домочадців і не знаходилася в тих місцях, де у вас жвавий рух, наприклад біля шаф, столів, в коридорах рослини краще не розміщувати.

3. За рослинами потрібен постійний догляд. Мова йде не про їх поливання, що само собою зрозуміло. Їх потрібно постійно підрізати і прорідити їх крону, щоб рослини не розрослися і не почали загороджувати занадто багато життєвого простору.

4. Кожна рослина вимагає бути посадженим в свій індивідуальний горщик, який буде підходити йому за пропорціями.

Дотримуючись всі вище перелічені рекомендації, Ви створите воістину унікальний і чудовий інтер'єр, в якому будуть поєднуватися сучасні тенденції та кімнатні рослини.

 

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber