+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
Камін в міській квартирі

Неможливо передати ті почуття, коли сім'я або близькі друзі збираються разом на вечерю в осінньо-зимовий період, обмінюються думками, емоціями і переживаннями, а все це супроводжує легка фонова музика, приємні аромати з кухні і потріскування каміна. Це чарівно, але не всі можуть і хочуть жити в заміському будинку тільки для того, щоб була можливість встановити справжній камін.

За допомогою сучасних технологій Вам більше не треба будувати будинок, щоб насолоджуватися каміном, сьогодні його легко і просто можна встановити в практично будь-якій квартирі.

Справжній камін в міській квартирі - це реальність

Найчастіше каміни встановлюють власники квартир у новобудовах. Це не дивно, так як придбавши зовсім нову і необладнану квартиру без ремонту, люди часто починають проявляти свою фантазію і ще на початкових стадіях монтують все, про що мріяли. А мрією багатьох є камін. Також, будівельниками новобудов передбачається можливість монтажу каміна, що не завжди є в будинках іншого типу.

Камін - це не тільки затишок і символ достатку, це ще й додаткове джерело тепла. Так, саме додаткове, так як у сильні морози його одного, найчастіше, недостатньо, тому камін не може замінити котел.

Особливості встановлення

Встановлюючи камін необхідно враховувати його вагу, так як він повинен відповідати нормам (150 кг на 1 м²). З цього випливає, що камін у квартирі, швидше за все, буде виготовлений з поліуретану, гіпсокартону, дерева, ДСП з МДФ, так як мармур або цегла не впишеться в норми. Не забувайте перевіряти всю необхідну сертифікацію при придбанні каміна і його комплектуючих. Особливу увагу треба звернути на димову трубу і топку. Після того, як Ви визначитеся з матеріалом, придбаєте його і виберете місце розміщення, перед Вами виникнуть наступні завдання: розробка макету, монтаж підстави і каркаса, обробка та оформлення. Але все це не так складно, особливо, якщо цілеспрямовано йти до своєї мрії.

Крім усього приємного, треба пам'ятати, що камін - це ще й велика відповідальність, тому що необхідно за ним доглядати (чистити, обслуговувати), а також стежити за технікою безпеки, особливо, якщо в квартирі є діти або домашні улюбленці. Якщо Ви до цього не готові, але, все одно, хочете облаштувати затишний куточок у вітальні, то можете замовити штучний камін. Вони працюють на електриці і легко монтуються на будь-якому етапі ремонту.

Приємних Вам вечорів біля каміна!

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber