+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Правильна організація простору для Вашого маленького чада - безсумнівно, є важливим питанням. Про правила організації дитячого простору та дитячої кімнати ми говорили в попередній статті, сьогодні ж хочеться поговорити про цікаве і творче оформлення стін в дитячій кімнаті.

Креативних варіантів існує просто величезна кількість. Але все ж, дорогі батьки, не забувайте і про те, що дитині повинно бути затишно, весело та цікаво у своїй кімнаті. Адже це її територія і вона не повинна побоюватися несамовитих криків мами, якщо не всі речі будуть лежати в ідеальному порядку або забрудниться фарбами цей дорогий комод.

Хорошим варіантом оформлення стін у дитячій кімнаті є шпалери. Вони повинні бути барвистими і з невигадливою малюнком.

 

Хоча ідеальним варіантом для всіх малюків були б шпалери, які можна самим розмальовувати. Зараз у магазинах досить легко можна знайти і такі варіанти. Для живопису на стінах можна виділити, тільки один куточок, де і наклеїти саме цей вид шпалер. Краще, щоб це місце збігалося з місцем для ігор дитини. Альтернативою таким шпалерам може бути спеціальна дошка для малювання крейдою. Вона продається шматками різних розмірів, і моє клейку тильну сторону. Ваша дитина буде просто в захваті від такого нововведення.

Також не варто забувати і про функціональність стін. На них можна пристосувати велика кількість всіляких поличок.

 

Останнім часом досить популярним стало використання стікерів. Це барвисті і оригінальні наклейки на стіни, які можуть прикрасити весь простір. Для дітей можна придбати стікер-зростомір. Повірте, захопленню дитини не буде межі.

 

Фотошпалери також припадуть як не можна до речі в оригінальній та творчої дитячій кімнаті. 

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber