+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

У разі якщо в сім'ї є дитина, при виборі квартири обов'язково потрібно врахувати наявності дитячого простору. Краще всього, якщо у Вашого чада буде своя кімната. Тільки маючи свою територію, дитина зможе добре розвиватися, грати в пізнавальні ігри і при цьому не заважати іншим жителям квартири.

Однак, наявність окремої дитячої кімнати - це ще не означає, що дитині буде там комфортно.
Потрібно створити хороші умови, в яких дитина буде відчувати себе добре, а також матиме достатньо простору для свого розвитку.

Досить простору - це ключовий параметр хорошою дитячої кімнати

Звичайно, дитині не повинно бути тісто в його кімнаті. Для активних ігор кожна дитина обов'язково повинна мати достатньо місця, наприклад, для будівництва замку з конструктора, ігор в Барбі, запуску машини на пульті і іншого. Звичайно, ця повинна бути не надто велика кімната, середня за розмірами – чудово підійде.
Варто також подбати про те, щоб в дитячій було багато світла. Кімнати з маленькими вікнами або з відсутністю вікон не підійдуть зовсім. Найкраще вибирати квартиру з гарним виглядом, на який дитина зможе дивитися щодня і таким чином спостерігати за світом.
Кольори стін не повинні бути яскравими так, як невідомо, як маленька людина буде сприймати такі кольори. Експерти радять пофарбувати стіни в нейтральну забарвлення, з можливістю створення малюнка на стіні. Можуть також підійти красиві шпалери з еко матеріалів.
Під час ремонтних робіт не варто забувати про обробки стін і стелі антигрибковими речовинами. Ви повинні запобігти появі цих організмів в квартирі. Діти дуже вразливі до грибкових організмам, які можуть викликати серйозні хвороби дихальних шляхів, наприклад, астму.
Що стосується меблів та інших речей, у дитячій не повинно бути дуже багато іграшок та меблів. Логічно повинна бути створена зона для відпочинку з хорошою ортопедичним ліжком. Також створіть зону для навчання та уроків за письмовим столом і комп'ютером, а головне для кожної дитини - ігрова зона з іграшками та особистим простором.
Дотримуючись всіх цих порад, кімната Вашої дитини буде ідеальною, і Ваше чадо буде розвиватися швидко і правильно. Щоб купити квартиру з вдалою дитячою кімнатою заходите на веб-портал компанії «Сузір'я», де можна переглянути планування приміщень і зв'язатися з менеджером з продажу.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber